• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukiwani koderzy php, html, css, mysql.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
387 wizyt
pytanie zadane 16 października 2022 w Nasze projekty przez Never Nowicjusz (160 p.)
zmienione kategorie 16 października 2022 przez ScriptyChris

Witam.

 

Zamieszczam, może dość nie typowy temat na tym forum ale rzecz polega na tym, że poszukuje dwie, trzy osoby do pisania gry przeglądarkowej które znają pisownie w/w temacie.

Nie posiadam żadnych finansów na start, nasz zarobek będzie z tej gry (wszystko dzielone po równo). Jeżeli ktoś ma czas np. po pracy lub po szkole (wiadomo że najpierw nauka, później przyjemność), to zapraszam takie osoby żeby zorganizować jakiś zespół co może nam przynieść dodatkowy przychód lub kieszonkowe.

Ja sam ogarnę html, css. Z resztą pisania jest mi ciężko i nie mam czasu ani głowy na to żeby się uczyć, a dwa nie dam rady sam napisać owej gry na przeglądarkę. Wiem że jest to możliwe bo znam grę (gram w nią) co jedna osoba ją napisała i trzyma pieczęć nad nią i śmiga do dzisiaj ta gierka. A wiec zaczynamy od czegoś co będzie się nazywać zabawą z kodami, a czas pokaże jaki zarobek z tego będzie.

Nie wspomniałem jeszcze że jakiś grafik by się przydał. Mam nadzieje że może ktoś się znajdzie lub zgodzi na taki układ współpracy, od zera do kieszonkowego. Jeżeli chodzi o reklamę już napisanej gry, będzie po moim koszcie (tylko trzeba się zorientować ile kasy będzie potrzeba na taką reklamę).

Projekt takiej gry już jest, ale jeżeli ktoś stwierdzi że trzeba zmienić coś, jestem za, każdy pomysł się liczy i może być dobry.

Sumując, jeżeli ktoś by chciał się tak pobawić w wolnym czasie i na takich warunkach to zapraszam. Chętne osoby poproszę żeby wysłały jakiś kontakt do siebie żebyśmy się jakoś zgadali i porozmawiali o tym.

 

Pozdrawiam Adam.

 

P.S.

Na pewno nie będę odpisywać na pytania "Co to za gra, jaki temat". Wszystko będzie ustalane indywidualnie.

1 odpowiedź

+6 głosów
odpowiedź 17 października 2022 przez Nudzi mi się Gaduła (4,460 p.)
Nie spodziewał bym się tłumu chętnych bez jakiejkolwiek informacji o projekcje.

Ludziom chce się pracować albo dla pieniędzy albo dlatego że ktoś ma ciekawy pomysł. U ciebie odpada jedno i drugie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 757 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 630 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2018 w Nasze projekty przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia w PHP przez Iei Obywatel (1,850 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...