• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

moja aplikacje .exe czyta jako wirusa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
447 wizyt
pytanie zadane 10 października 2022 w Python przez kuchare47 Nowicjusz (140 p.)
cześć, zrobiłem aplikacji w pythonie (użyłem tylko pygame) i przez auto_py_to_exe zrobiłem z niej .exe i cały czas czyta ją jako Trojana dlatego?
komentarz 10 października 2022 przez kuchare47 Nowicjusz (140 p.)
nie będę dodawał kodu bo jest dosyć spory w skrócie otworzy okno itd, odczytuje 2 pliki, a reszta to zwykły python. Myślałem że to może być winna że mam inne rozszerzenie np pyautogui ale też nie usunąłem wszystko i zostawiłem tylko pygame ale nadal wykrywa wirusa
komentarz 10 października 2022 przez kuchare47 Nowicjusz (140 p.)
a i w opcjach zaznaczyłem one directory bo potrzebuje ikonki tła itd i Window Based

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 października 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)
Dodaj folder z aplikacją do wyjątków antywirusa i będzie git.

Często antywirusy domyślnie traktują pliki .exe jako zagrożenie, bo zwyczajnie nie wiedzą czy mogą im ufać - nie znają ich źródła.
komentarz 10 października 2022 przez kuchare47 Nowicjusz (140 p.)
wiem ale jak zrobić żeby czegoś takiego nie było?
komentarz 10 października 2022 przez kuchare47 Nowicjusz (140 p.)
bo chce np znajomym rozeszłać a jeżeli wykrywa wirusa to słabo bardzo wygląda
komentarz 10 października 2022 przez tmar1212 Bywalec (2,600 p.)
A co na to możesz poradzić, że komuś antywir będzie plik exe flagował?
komentarz 12 października 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,770 p.)

@kuchare47, kupic licencje na bezpieczenstwo plikow exe... wtedy nie bedzie bledu. bo pliki twoje nie sa kompilowalne do exe, a spakowane do exe. 
Aby byly kompilowalne do exe i z exe trzeba albo to odpaltnie zrobic, albo wykupic licencje bezpieczenstwa, ktora bedzie certyfikatem dla twojego programu 

0 głosów
odpowiedź 12 października 2022 przez neo1020 Dyskutant (8,430 p.)

wyślij to pytanie do producentów antywirusa, który Ci to wykrywa daj im githuba jeśli to nie jest tajne, czekaj na odpowiedź i wklej tutaj laugh

1
komentarz 12 października 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,770 p.)
perełka  w zakresie głupoty i wymysłu, chapeau bas.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,838 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez ziolojestem Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 369 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2020 w Python przez Igorek Mądrala (6,290 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...