• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zareklamujmy.pl - Wstaw swój baner reklamowy za darmo!

VPS Starter Arubacloud
–3 głosów
349 wizyt
pytanie zadane 4 października 2022 w Nasze projekty przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
zamknięte 4 października 2022 przez UczenVadera

Witam.

Prosty projekt, który pozwala wstawić swój baner reklamowy. Co tu dużo pisać, zapraszam do dodawania swoich reklam.

Uwaga - po dodaniu banneru musi zostać on zatwierdzony przez moderatora.

Link do strony: http://zareklamujmy.pl/

komentarz zamknięcia: Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam do napisania prywatnej wiadomości.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 4 października 2022 przez pablop76 VIP (123,060 p.)

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do dopisania punktu w regulaminie 

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie użytkownika. 

Aktywowane usługi nie podlegają zwrotowi, ani reklamacji. 

Usługa powinna być realizowana natychmiast, aczkolwiek może to nastąpić po 24h od dokonania wpłaty. 

Ten regulamin mnie zniechęca, wydaje mi się, że są to klauzule niedozwolone.

komentarz 4 października 2022 przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
Jest to wewnętrzny regulamin serwisu. Niektóre płatności nie podlegają zwrotowi. Użytkownik dokonując płatności i wykorzystując wirtualną walutę, robi to świadomie. Dlaczego zastrzegam sobie prawa do zmiany regulaminu bez poinformowania użytkownika? Nie będę informować o każdej zmianie literówki, czy składni zdania. Co do aktywacji usługi w ciągu 24h. Nie ja to wymyśliłem, tylko usługodawca płatności. Jeżeli ktoś wyśle przelew tradycyjny, a nie mam potwierdzenia wpłaty, to jak może dostać coś w zamian? Zwrot aktywowanych usług (czytaj promowania baneru). Inną sprawą jest omyłkowa wpłata, którą użytkownik może bez problemu reklamować.
komentarz 4 października 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)

Nie będę informować o każdej zmianie literówki, czy składni zdania.

Tylko, że to nie jest zmiana regulaminu, tylko zwykła korekta językowa - poprawiasz literówkę, ale treść punktu pozostaje bez zmian.

Ty podajesz, że zastrzegasz sobie prawo do ZMIANY TREŚCI regulaminu. Właściwie każdy użytkownik jak to przeczyta, to tak to będzie interpretował, bo dosłownie tak to brzmi.

Podajesz, że możesz dopisywać podpunkty do regulaminu, a później że nie będziesz informował o zmianach w regulaminie.

Jak niby użytkownik ma to interpretować? Jakbym bym potencjalnym klientem to po przeczytaniu tego momentalnie bym się odbił, bo brzmi to jak próba kombinowania. 

komentarz 4 października 2022 przez pablop76 VIP (123,060 p.)

@UczenVadera, 

po 24h od dokonania wpłaty

czyli kiedy?

 

komentarz 6 października 2022 przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
Regulamin troszkę poprawiłem, pisałem pierwszy raz jakikolwiek regulamin, także dziękuję za podpowiedzi.
+1 głos
odpowiedź 4 października 2022 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
XD na stronie jest feature logowania, jest 2022 rok a strona nie ma https'a :)
komentarz 4 października 2022 przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
Tak, nie ma, bo muszę do tego zmienić hosting. Najprawdopodobniej będę przenosić wszystko na serwer VPS, jeżeli tylko go ustawię. Aktualny hosting w aktualnym planie nie zezwala na użycie protokołu HTTPS. Z logowaniem jest raczej wszystko w porządku, chyba, że nie - popraw mnie. Nie rozumiem tutaj wyśmiewania. Generalnie jestem otwarty na rady, każdy kiedyś zaczynał. Także jeszcze raz się powtórzę HTTPS, to kwestia dni. Dodam, że wszystko jest oparte na starszej wersji mojego frameworka PHP.
3
komentarz 4 października 2022 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Z logowaniem jest raczej wszystko w porządku

Raczej logowanie do serwisu bez HTTPS, gdzie dokonuje się płatności (czy przetwarza dane osobowe), nie jest w porządku pod względem bezpieczeństwa.

wszystko jest oparte na starszej wersji mojego frameworka PHP

To też nie brzmi jak coś, co jest bezpieczne.

komentarz 5 października 2022 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

@UczenVadera, Chodzi o to, że https to podstawa nawet dla zwykłych witryn, a nieszyfrowanie strony kiedy prosisz usera o hasło jest po prostu absurdem. 

komentarz 6 października 2022 przez UczenVadera Początkujący (380 p.)
HTTPS wleciało, musiałem po prostu poczekać, aż hosting zmieni mi ofertę.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 305 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez emil340 Użytkownik (550 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 565 wizyt
pytanie zadane 18 września 2020 w HTML i CSS przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 196 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...