• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szkolenia/egzaminy WebDev

Object Storage Arubacloud
0 głosów
239 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Tomaszzw Nowicjusz (210 p.)

Witam,

Mam dojść nietypowe pytanie. Muszę znaleźć i zrobić jakieś szkolenie/egzamin i zdobyć jakiś certyfikat powiązany z tym czy się zajmuje(lista poniżej). Na zrobienie certyfikatu mam cały rok.

Zajmuje się FullStack developer:

  • Backend: Php/mysql firmework Laravel
  • Front: Vue.js, Node, sass

Tematyka szkolenia/egzaminu może być luźno związana dla przykładu w zeszłym roku zrobiłem szkolenie z niebezpiecznika "Ochrona aplikacji webowych" i było spoko. Chodzi o coś w stylu takiej certyfikacji jak jest np. Microsofcie problem jest taki że webdev to głównie open source a tu ciężko o jakieś organizacje certyfikaujące(przynajmniej z tego co ja wiem).

Największym problemem jest to że szkolenie/egzamin musi  być realizowane stacjonarnie więc odpadają wszelkie szkolenia online a jedyne co ja znalazłem to certyfikacja online. Może ktoś słyszał robił certyfikat z branży i może podpowiedzieć. Dodam tylko że nie chcę uczyć się jakiejś technologi tylko na potrzeby certyfikatu to już lepiej żeby budżet przepadł natomiast jak jest coś fajnego o czym nie wiem to mogę zrobić. Najlepiej to coś z Laravem bym chciał ale z tego co widzę to tylko online oni oferują.

Budżet to 5000zł netto z dojazdem, hotelem, wyżywieniem etc. wiem że to nie dużo patrząc na to że liczmy to z kosztem lotu i pobytu ale może coś się znajdzie. Tylko z tym dojazdem bez przesady dalej niż Europa nie chcę się fatygować aż tak mi na tym nie zależy.

komentarz 29 sierpnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
dziwnie sformułowane jest to pytanie: kto Ci daje wymóg certyfikatu ?
Jeśli firma narzuca: to zapytaj firmy... albo niech oni to zorganizują
komentarz 29 sierpnia 2022 przez Tomaszzw Nowicjusz (210 p.)
Źle mnie zrozumiałeś mam możliwość zdobycia certyfikatu jeśli znajdę taki który spełnia wymagania a jak dają to żal nie brać. Ja tam jestem jedynym webdeveloperem i nikt się specjalnie nie zna na tym. Układ jest taki że sami sobie co roku wybieramy certyfikat (każdy ze swojej specjalności) do zrobienia a weryfikowane są tylko kryteria ustalone odgórnie. Jak się nie znajdzie to nie zrobie go i tyle.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 sierpnia 2022 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
wybrane 3 września 2022 przez Tomaszzw
 
Najlepsza
Nie wiem czy tam są jakieś certyfikaty, ale merytorycznie jest bardzo duży sens: https://www.bottega.com.pl/
1
komentarz 30 sierpnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Oni sa świetni, tylko problemem jest fakt, że z tego co wiem (dawniej tak było) - szkoleani dedykowane są "grupie uczestników, firmie" a nie dla pojedynczej jednostki.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 548 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 163 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...