• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Myślę nad studiami związanymi programowaniem. Pomożecie?

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
262 wizyt
pytanie zadane 3 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez GhostPeHer Nowicjusz (140 p.)
edycja 3 września 2015 przez GhostPeHer

Witam.

Myślę nad studiami związanymi głównie z programowaniem najlepiej we Wrocławiu. ale średnio mi to idzie. Dało by rade żebyście coś poradzili ?

 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 września 2015 przez NoName Mądrala (5,640 p.)
politechnika ->Informatyka Stosowana?

 

btw. co to jest studji?
studji ci nie pomagać w praca i nauka
0 głosów
odpowiedź 3 września 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Czego szukasz? STUDJI ?
komentarz 3 września 2015 przez NoName Mądrala (5,640 p.)
w sumie, może szuka studni? ;/ teraz susze itp.
a ja mu z politechniką wyjechałem ;/
komentarz 3 września 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Może we Wrocławiu programuje się w studniach !
komentarz 3 września 2015 przez GhostPeHer Nowicjusz (140 p.)
Zmęczony człowiek pisze różne rzeczy szczególnie kiedy się śpieszy ;) dzięki wielkie za odp...
komentarz 3 września 2015 przez niezalogowany
Super dajecie przykład forumowicze! Ekstra, jestem z was dumny :) Róbcie tak dalej, możliwe, że w niedalekiej przyszłości to forum zostanie znienawidzone przez początkujących i niezapoznanych z tym forum i zostaną sami profesjonaliści. No a w końcu profesjonaliści nie mają problemów, więc już nie będzie żadnych nowych pytań! Dobry plan, nie ma n00bów - nie ma pytań. Nieźle to wykombinowaliście :)
komentarz 3 września 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Ten kto pyta nie błądzi, ale u licha, jak już zadaje ktoś to pytanie to niech włoży choć minimalną ilość wysiłku żeby nie rypać rażących błędów ortograficznych, choćby z szacunku dla czytelników owego pytania, bo chyba dużej części z nas słowa takie jak 'ktury' , 'hyba' albo 'rze' sprawiają że oczy chcą uciec z orbit. Szanujmy nie tylko języki programowania ale  i nasz własny syntax narodowy również ! :)  Niech Pan Mirosław zaimplementuje autokorektę i będzie po problemie, chociaż i tak znajdą się magicy którzy nawet to oleją :)
komentarz 3 września 2015 przez niezalogowany
Syntax narodowy - dobre ;D

Jak sam powiedział, napisał to przez przypadek, jednorazowo, ze zmęczenia (na razie przy tym zostańmy). Są przecież tacy, co piszą ,,mam porblem z kodem w c++ pomorzecie !?!11?one XD", więc ich się po prostu nie da poprawić. Ale ja tego błędu co autor napisał nie widzę, bo jak widać, szanuje to, że nie lubimy jak się niepoprawnie mówi (sam kolegów poprawiam ;)) i poprawił to w opisie pytania, czy tam w temacie ;)

Podobne pytania

+36 głosów
50 odpowiedzi 2,439 wizyt
–1 głos
11 odpowiedzi 1,105 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez M4jk3l07 Początkujący (290 p.)

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...