• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

messneger plugin, bład No 'Access-Control-Allow-Origin'

0 głosów
45 wizyt
pytanie zadane 4 dni temu w Hostingi, domeny, usługi przez Jakub Goczoł Nowicjusz (190 p.)

witam

Chciałem dodać messneger plugin (tu jest instrukcja) do mojej strony. Mam własny serwer apache2 na ubuntu. Zrobiłem to co na tej stronie oprócz pliku .htaccess, ponieważ nie mogę takiego pliku znaleźć. Mimo to mam dalej taki błąd:

Access to XMLHttpRequest at 'https://web.facebook.com/plugins/customer_chat/SDK/?app_id.......' from origin 'https://s..... .pl' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

komentarz 4 dni temu przez neo1020 Gaduła (3,820 p.)

W apache nie ma pliku .htaccess musisz sam go stworzyć lub ściągnąć i przerobić 

najpierw

sudo a2enmod headers

stworzyć plik .htaccess w katalogu głównym twojej strony

dodać do niego

<IfModule mod_headers.c>
    Header set Access-Control-Allow-Origin "*"
</IfModule>

restart apache i sprawdź

komentarz 4 dni temu przez Jakub Goczoł Nowicjusz (190 p.)
niestety, ale to też nic nie zmieniło

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 dni temu przez Arkadiusz Waluk Ekspert (282,460 p.)
Ustawienie nagłówków w .htaccess czyli u Ciebie na serwerze nic nie da, bo chodzi tu o nagłówki wskazanego requesta, a więc te muszą zostać ustawione po stronie odpowiedzi z Facebooka.

Jakim sposobem dodajesz ten czat? Jesteś pewien, że masz tam odpowiednie page id jeśli jest to kod, który jest pod podanym linkiem? Gdzieś w konfiguracji masz dopuszczoną swoją domenę, tam jest to wspomniane jako whitelist?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 7,188 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 132 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2021 w JavaScript przez michal_php Stary wyjadacz (13,660 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 351 wizyt
pytanie zadane 1 października 2020 w JavaScript przez creend Gaduła (4,700 p.)

88,662 zapytań

137,270 odpowiedzi

306,599 komentarzy

58,863 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...