• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór laptopa do programowania

Object Storage Arubacloud
+1 głos
555 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2022 w Sprzęt komputerowy przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Witam.

Doradziłby ktoś jakiego laptopa kupić do 2500 zł? Jego głównym zadaniem ma być programowanie webowe. Będę zadowolony jak nie będzie zamulał przy odpalonym vscode, terminalu z serwerem BE i FE, cypressem oraz paroma kartami w Chrome jak to robi aktualny sprzęt :D.

+ zamierzam do niego podłączać dodatkowy monitor, ale to chyba większość laptopów ma już gniazda na monitory.

Budżet może zostać lekko przekroczony.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Skorzystaj z wyszukiwarki na forum mnóstwo tematów już powstało tego typu, podobne zakresy budżetowe i tam znajdziesz tez dyskusje w tym temacie.

np
https://forum.pasja-informatyki.pl/442495/wybor-laptopa-do-programowania
https://forum.pasja-informatyki.pl/513368/wybor-laptopa-14cali-do-programowania
całościowo:
https://forum.pasja-informatyki.pl/search?q=wybor-laptopa-do-programowania
komentarz 16 lipca 2022 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Pominąłem te tematy, ponieważ są sprzed paru lat, więc uznałem, że nie warto się nimi sugerować. Myliłem się?
komentarz 16 lipca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
myślę, że na przestrzeni lat w tak niskim budżecie mało się zmieniło
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2022 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Jakiś poleasingowy Dell Precision / Lattitude albo Thinkpad, solidne sprzęty

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 883 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez dominikkacper Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 824 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez WojMen Początkujący (330 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 266 wizyt
pytanie zadane 25 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez xmigox Obywatel (1,090 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...