• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozróżnianie barw a praca w front endzie

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
249 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2022 w Offtop przez krzysztofkozubek Nowicjusz (190 p.)
Witam mam pytanie odnośnie rozpoznawania barw, był jakiś temat odnośnie daltonizmu ale ja mam troszkę inaczej w sensie mam problemy z rozróżnianiem niektórych barw, np mogą mi się mieszać brązowy z zielonym albo czerwonym itp ale to dopiero jak są bardzo podobne a chciałbym zostać front endowcem, odpuścić sobie czy jednak nie będzie z tymi problemu gdybym szukał pracy.
komentarz 13 lipca 2022 przez VBService Ekspert (253,300 p.)

Może nie do końca w temacie, ale dotyczy doboru kolorów na stronie a wynikająca z tego czytelność tekstu.

Polecam: ACCESSIBLE COLORS

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 12 lipca 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
wybrane 12 lipca 2022 przez krzysztofkozubek
 
Najlepsza
Według mnie żadnych problemów dla frontendowca nie będzie (dla grafika już tak). W końcu nikt ci nie poleci napisać kodu koloru na podstawie tego, co widzisz na ekranie. Od tego masz szablon z gotowymi kodami lub program typu color-picker.
komentarz 12 lipca 2022 przez krzysztofkozubek Nowicjusz (190 p.)

Ok dzięki za odpowiedź smiley

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 340 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2020 w HTML i CSS przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 251 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2018 w JavaScript przez wojtuus4 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 420 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...