• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak działa port USB?

0 głosów
77 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca w Sprzęt komputerowy przez Michal123456 Bywalec (2,170 p.)
Czytałem w internce o tym jak działa port USB ale dowiedziałem się jedynie podstaw nie dowiedziałem się np.gdzie w komputerze zapisane są tryby komunikacyjne itp.

Polecicie mi jakieś materiały w internecie o tym jak działa port USB? mogą być książki ale wolałbym się nauczyć z internetu.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 czerwca przez Kaleron Bywalec (2,200 p.)
Czego się dowiedziałeś i czego chcesz się dowiedzieć? Informacja o sygnałach i zasilaniu jest powszechnie dostępna, więc pewnie do tego bez trudu dotarłeś. Część komunikacji jest obsługiwana przez oprogramowanie układowe płyty, część przez sterownik systemu. Sięgnij po Anatomię PC Piotra Metzgera. Bardzo fajna książka dobrze wyjaśniająca działanie komputera. Jest tam i rozdział o USB.
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca przez j23 Mędrzec (175,240 p.)

No a specyfikacja nie wystarczy? → link

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 38 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 323 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 21 października 2021 w Sprzęt komputerowy przez Michal123456 Bywalec (2,170 p.)

88,401 zapytań

137,011 odpowiedzi

305,796 komentarzy

58,657 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...