• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

duzy ping po podlaczeniu ladowarki

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
411 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Cichy bąk Nowicjusz (120 p.)
Witam mam pewien problem kupilem niedawno laptopa wszystko bylo dobrze az do wczoraj kiedy po podlaczeniu ladowarki zaczalem miec staly ping w grach po odlaczeniu ladowarki problem ustaje i normalnie mam 30 pingu podczas gdy laptop jest podlaczony na sppedtescie pokazuje 9 pingu a gdy odpalam jakas gre jest po 400-600 czy moglby ktos mi pomoc
komentarz 18 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
to moze nie graj kiedy ladowarka jest podlaczona ?
Napiecie na magistrali, zaklocenia ? przegrzewanie sie?
komentarz 18 czerwca 2022 przez Cichy bąk Nowicjusz (120 p.)
ogolnie laptop jest nowy zadnych zaklocen ani napiec an magistralii nie ma lekko sie podgrzewa w okolicach prawej gornej czesci ale to po jakims dluzszym czasie grania

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2022 przez MichaelM Bywalec (2,440 p.)
Często napotykam podobne problemy... W wielu urządzeniach jest tak, że po prostu, gdy podłączysz ładowarkę pewne podzespoły zwalniają pracę. U mnie w laptopie mimo, że jasność jest na max to po podłączeniu ładowarki spada o jakieś 10% i nie da się tego powiększyć. Możesz coś pokombinować w ustawieniach ładowania i oszczędzania baterii ale to jest raczej zależne od producenta niż systemu.

Drugim powodem może być zły sposób dostarczania prądu. Zaopatrz się w dobry kabel, sprawdź czy wejścia nie są zabrudzone, gniazdko niech będzie w dobrym stanie i nie podłączaj jednocześnie zbyt wielu urządzeń do sieci.

Mam nadzieje, że pomogłem :).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 334 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez trixter310 Obywatel (1,440 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 564 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2021 w Sieci komputerowe, internet przez bf5mnielaguje890 Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 147 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...