• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kolorowanie wiersza w zależności od wyboru płci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
206 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2022 w HTML i CSS przez wlindant Nowicjusz (120 p.)

Cześć,

 

Mam do zrobienia listę, w której wiersze z pozycją gender - male będą zielone, a gender - female żółte (póki co wszystko mam na żółto). Próbowałem już z jakimś warunkiem, przypisaniem, ale wciąż jestem w punkcie wyjścia. Mógłby mnie ktoś nakierować?

<div class="col-sm-12 pt-5 text-right">
        <div class="col-md-12">
            <button type="button" class="btn btn-primary" (click)="onClickAddTodo()">Add Todo</button>
        </div>
    </div>
    
    <div class="col-sm-12 pt-2">
        <div class="col-md-12">
		
            <table class="table table-bordered table-hover table-striped">
			
                <thead class="table-primary">
				
                    <tr>
                        <th scope="col" class="text-center">#</th>
                        <th scope="col">First Name</th>
                        <th scope="col">Last Name</th>
                        <th scope="col">Email</th>
						<th scope="col">Street</th>
						<th scope="col">Gender</th>
						<th scope="col">Phone</th>
                        <th scope="col" class="text-center">Action</th>
                    </tr>
                </thead>
                <tbody>
                    <tr *ngFor="let todo of todos" style="background-color:yellow;">
					
                        <td class="text-center">{{todo.id}}</td>
                        <td>{{todo.firstName}}</td>
                        <td>{{todo.lastName}}</td>
                        <td>{{todo.email}}</td>
						<td>{{todo.street}}</td>
						<td>{{todo.gender}}</td>
						<td>{{todo.phone}}</td>
                        <td width="150" class="text-center">
                            <button type="button" class="btn btn-info btn-sm mr-2" (click)="onClickEditTodoDetail(todo.id)">Edit</button> 
                            <button type="button" class="btn btn-danger btn-sm" (click)="onClickTodoDelete(todo.id)">Delete</button>
                        </td>
                    </tr>
                </tbody>
            </table>
        </div>
    </div>

Pozdrawiam

komentarz 15 czerwca 2022 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Z tego co się orientuję to potrzebujesz chyba minimum 50 kolorów ;)

@manjaro, ten żart zahacza o seksizm, który jest formą dyskryminacji. Przestań proszę wypowiadać się w taki sposób.

komentarz 15 czerwca 2022 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Pewnie chodziło Mu o tęczę, która jest m. in. symbolem różnych płci, wątpię, że chciał tu kogoś obrazić, czy dyskryminować, bo @wlindant wspomniał w kontekście swojego kodu tylko o dwóch kolorach.

komentarz 15 czerwca 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

@ScriptyChris, skoro nie usunąłeś mojego komentarza to pewnie sam nie rozumiesz jego kontekstu, a jeśli nie rozumiesz to powstrzymaj się z takimi upomnieniami.

Nie pierwszy to już raz się tu spotykam kiedy administracja usuwa wpisy przez niezrozumienie bądź własne niedouczenie. Rozumiem, nikt nie jest alfą i omegą ale może lepiej nie być nadgorliwym niż popełniać gafy.

komentarz 15 czerwca 2022 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

skoro nie usunąłeś mojego komentarza to pewnie sam nie rozumiesz jego kontekstu, a jeśli nie rozumiesz to powstrzymaj się z takimi upomnieniami

Ten komentarz nie był bezpośrednio obraźliwy, więc go nie ukryłem. Ale znając Twoje wcześniejsze wypowiedzi tego typu (tu przykład), uznałem żeby upomnieć Cię zapobiegawczo.

Przypomnę tylko, że na forum nie wolno obrażać innych użytkowników oraz należy wypowiadać się z szacunkiem.

Nie pierwszy to już raz się tu spotykam kiedy administracja usuwa wpisy przez niezrozumienie bądź własne niedouczenie. Rozumiem, nikt nie jest alfą i omegą ale może lepiej nie być nadgorliwym niż popełniać gafy.

Jeśli uważasz, że reakcje Administracji są nieuzasadnione, to możesz się do nich odnieść, wskazując konkretnie jaka była intencja Twojej wypowiedzi i co, według Ciebie, zostało źle zrozumiane. Wtedy łatwiej będzie dojść do porozumienia niż, gdy twierdzisz, że decyzje o pouczaniu Cię są bezzasadne, a sam nie wyjaśniasz co miałeś na myśli.

komentarz 15 czerwca 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Sprawa została wyjaśniona jednak musiałem interweniować - pisać kilka odwołań i douczyć moderatora.

Mylić się jed rzeczą ludzką. Jednak nic takiego nie miałoby miejsca gdyby moderator byl bardziej powściąglwy zamiast na siłę doszukiwać się wykroczeń tam gdzie ich nie ma.

P.S.

Nie wiedziałem że tam przy nickach osoby widzicie od razu kto jest jakiej orientacji, jakiego wyznania i czy kibicuje Legii czy Lechowi...

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 73 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2019 w HTML i CSS przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2022 w JavaScript przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...