• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bezpodstawne zablokowanie konta na Tinderze z powodu wieku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
920 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2022 w Offtop przez lovelygirl Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 14 czerwca 2022 przez Comandeer
Hej

Jakiś czas temu zauważyłam że na moje jedyne konto na Tinderze zostało nałożone ograniczenie wiekowe tak jakbym była niepełnoletnia. Jest to dziwne bo profil zakładałam w wieku 19 lat i używałam go przez pół roku, nic się nie działo i nie wchodziłam tam przez jakiś rok. Kiedy próbowałam się zalogować od razu wyskakuje mi to ograniczenie i żadna weryfikacja nie działa, nawet dowodem, po prostu sytuacja powtarza się w kółko. Ani nie mogę powiązać konta z Facebookiem ani nr tel ani mailem. Zablokowali mi również zakładanie konto na inny numer, bo próbowałam numerem koleżanek. W pewnym momencie dałam radę je odblokować na jakieś kilka dni i zdążyłam tylko ukryć profil bo znowu bez powodu je ograniczyli. Teraz już bezskutecznie próbuję i nic nie działa. Dlatego może wie ktoś co w takiej sytuacji zrobić. Prosiłabym o pomoc bo nie mogę nawet usunąć tego konta a co dopiero założyć nowe. Dodam że ta sytuacja dzieję się na moim tel i 2 laptopach - wszędzie to samo.
komentarz 13 czerwca 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)

Może przeczytaj wytyczne dla społeczności tindera i sprawdź, czy nie zrobiłaś niczego co tam jest zapisane. Być może twoje konto jest sprawdzane?

komentarz 13 czerwca 2022 przez lovelygirl Nowicjusz (120 p.)
Jak nie byłam tam od kilku miesięcy to raczej nic nie zrobiłam tym bardziej że bywałam tam bardzo rzadko, żadnego powiadomienia też nie dostałam. Ta ich weryfikacja trwa od roku bo tyle czasu już bezskutecznie próbuje się weryfikować na różne sposoby i nic, a na zdjęciu dokumentu wyraźnie pisze mój wiek więc nie wiem w czym maja problem ale irytuje mnie to bardzo
1
komentarz 13 czerwca 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)

Co do tej weryfikacji, to przeczytaj to i to (jeżeli jeszcze nie czytałaś ofc)

Ewentualnie napisz po prostu do supportu ze swoim problemem, Napisz zgłoszenie lub znajdź jakiś kontakt do biura obsługi klienta i napisz do nich.

1
komentarz 14 czerwca 2022 przez Comandeer Guru (601,110 p.)

@wizarddos, chcę tylko przypomnieć, że potencjalne rozwiązania problemu stanowią raczej odpowiedź i jako takie powinny być zamieszczane w wątkach (regulamin, pkt. II.4.A).

komentarz 14 czerwca 2022 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Powinna być opcja oznacz jako odpowiedź(zamiana komentarzy na odpowiedź), kiedyś była taka opcja, teraz coś jej nie widać.
komentarz 14 czerwca 2022 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
Nigdy nie było takiej opcji (stąd zresztą taki zapis w regulaminie…). Jest opcja odwrotna (zamiana odpowiedzi na komentarz).
komentarz 14 czerwca 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)

@JakSky, taki pomysł już się kiedyś przewinął. Na nim się skończyło, ale może kiedyś to ktoś ruszy. 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 337 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 370 wizyt
+3 głosów
2 odpowiedzi 259 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...