• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

CoderLab vs Pan Mirosław Z

Object Storage Arubacloud
0 głosów
247 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2022 w Inne języki przez betterlatethannever Początkujący (460 p.)
Witam. Od kilku dni strasznie mnie ciągnie do CodersLab. Naukę programowania zacząłem 3 lata temu po miesiącu przerwałem ale od niedawna drugie podejście i uczę się pilnie  podstaw przez całe ranki dzień w dzień. Korzystam z kursów Pani Mirosława. Już wiem, że napisałem zły temat... Nie chce porównywać Pana Mirosława do innych kursów, ponieważ uczę się właśnie z jego materiałów na yt i są bardzo dobre jak dla mnie wszystko chłone jak gąbka. Tylko brakuje mi znajomości w IT dosłownie. Nie znam żadnego informatyka osobiście, dwa chciałbym też wyjść do ludzi i wejść do pomieszczenia gdzie są Nauczyciele na żywo, żeby jeszcze bardziej nasiąknąć tym programowaniem. Kursy nie są tanie, ale jak się rozbije na raty to da rade. Jest jeszcze jedna sprawa, która mnie również przyciąga do nich to Pewna praca. Współpracują z firmami gdzie gwarantują pewną prace po ukończonym kursie. Ja nie szukam dużych pieniędzy bo i tak nie będę milionerem i tak, nawet nie wiem czy bym chciał ;) chce po prostu dostać pierwsza prace nawet za miskę ryżu i popracować solidnie kilka miesięcy żeby nabrać doświadczenia i dopiero zacząć szukać tak żeby praca dawała dochód, z którego dam rade się utrzymać. Warto czy nie warto? Sam sobie odpowiadam... pewnie że warto ale chce się wymienić też Waszymi poglądami co byście zrobili na moim miejscu... Słyszałem żeby dostać pierwszą  prace jako Junior Developer wcale nie jest takie proste.  Plan jest taki,  kontynuowanie podstaw u Pana Mirka, a tam tylko powtórzyć material i stworzyć projekty pod okiem specjalistów do CV i dostać pierwsza prace.
3
komentarz 8 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

 to Pewna praca. 

nie masz pewnej pracy po tych kursach, masz możliwość podjęcia stażu praktyk, po których po pierwsze mało kogo zatrudniają, po drugie teraz to się pozmieniało i masz możliwość "brania udziału w rekrutacji" do pracy, gdzie teraz to masz takie samo prawdopodobieństwo jak inni.  
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1026031

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 czerwca 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)
Jak to jest, że ktoś kto się stara, uczy się już sporo czasu, może nawet robi/zrobił studia z informatyki nie ma gwarancji na zostanie juniorem, a ktoś kto pójdzie na kurs ma "pewną pracę"? Tylko tyle teraz wystarczy? Zapłać i jesteś juniorem?

Jest tak jak wspomniał @Wiciorny.

Najlepiej to poświęć trochę czasu na poczytanie opinii o kursach i bootcampach i potem jeszcze poczytaj opinie rekruterów, co oni sądzą o takich rzeczach. Wtedy zobaczysz jaką "pewną pracą" są takie oferty.
komentarz 8 czerwca 2022 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Nie wiem czy studia to "nawet", ale z resztą się zgadzam ;)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 354 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2023 w PHP przez dominik808 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 282 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2019 w Java przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...