• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Egzamin zawodowy - wynik - rekrutacja na studia.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,651 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez hacerberry Użytkownik (670 p.)
Witam, mam pytanie jestem po egzaminie praktycznym, mój wynik to ustrzelone 85% -, podobno wynik egzaminu zawodowego można zastąpić sobie rozszerzeniem dla roczników po 5 - letnim Technikum. Czy Jeśli ktoś ma 85% a ponad 90% to duża różnica w punktach będzie w rekrutacji?
komentarz 6 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
nie slyszałem o tym, żeby egzamin zawodowy miał zastępować wynik czegoś z matury? Skąd źródło ?
komentarz 6 czerwca 2022 przez hacerberry Użytkownik (670 p.)
CKE - informator
komentarz 6 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
no ale ja pytam, jaka uczelnia w Polsce przyjmuje wyniki egzaminu zawodowego, a nie matury? Bo sie z tym nie spotkalem, CKE podaje tylko szkoły policealne i informacje o tytule zawodowym.
Nigdy czegoś takiego nie było, zawsze jeśli po technikum/zawodówce chciałeś iść na studia, to dodatkowo musiałeś mieć/zrobić mature.
1
komentarz 6 czerwca 2022 przez Zaqu93 Gaduła (4,850 p.)
Politechnika poznańska na przykład przyjmuje wyniki egzaminu jako dodatek do punktacji.

https://www.put.poznan.pl/pl/zasady-rekrutacji/wzory-rankingowe
komentarz 6 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
jako dodatek, to jestem wstanie zrozumiec- spoko, ale w takim razie kolega musi rowniez miec mature, te podstawowa przynajmniej
komentarz 12 czerwca 2022 przez hacerberry Użytkownik (670 p.)

@Wiciorny, tu już nie mowa o uczelni, ale od reformy 2019 zmieniono możliwości rekrutacyjne na studia i jest taki zapis w pewnej ustawie... może teraz odpowiedz mi na pytanie, które zadałem na samym początku mając tę informację z ss. 

komentarz 12 czerwca 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
dzieki, takie pytanie nie zadaje sie na forum programistycznym, obcym osobą a używa przelicznika punktowego dostępnego na stronie uczelni. Albo, pyta się bezpośrednio osób w placówce

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 370 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 374 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,306 wizyt

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...