• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual Studio 2022 problem z instalatorem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
211 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2022 w C# przez Eniggme Nowicjusz (230 p.)

Witam serdecznie,

Od wczoraj próbuje zainstalować Visual Studio 2022, za każdym razem instalator zatrzymuje się i wyskakuj błoąd  screen poniżej. Internet działa prawidłowo cały czas mam połączenie z siecią. Brakuje mi sił specjalnie zorganizowałem sobie komputer do ćwiczeń na którym chciałem aby były tylko moje projekty. Laptop nie jest pierwszej młodości Winda 7, i3, 4GB ramu jakaś karta GF. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ? 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 maja 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)

Supported Operating Systems

Visual Studio 2022 is supported on the following 64-bit operating systems:

  • Windows 11 version 21H2 or higher: Home, Pro, Pro Education, Pro for Workstations, Enterprise, and Education
  • Windows 10 version 1909 or higher: Home, Professional, Education, and Enterprise.
  • Windows Server 2022: Standard and Datacenter.
  • Windows Server 2019: Standard and Datacenter.
  • Windows Server 2016: Standard and Datacenter.

https://docs.microsoft.com/en-us/visualstudio/releases/2022/system-requirements

Winda 7

Możesz już mieć winowajcę.

komentarz 22 maja 2022 przez Eniggme Nowicjusz (230 p.)
A czy warto instalować starszy kompilator ? Nie jestem jeszcze na tyle wprawiony ?
1
komentarz 22 maja 2022 przez Apled Dyskutant (9,520 p.)

Kompilator to jedno, ale jak nie możesz VS 2022 zainstalować to zainstaluj VS 2019, bo on ma wsparcie dla Windows7:

Windows 7 SP1 (with latest Windows Updates): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

 

 

0 głosów
odpowiedź 23 maja 2022 przez Eniggme Nowicjusz (230 p.)
Okazuje się iż mam problem z samą Windą, i certyfikatami bezpieczeństwa niektóre strony mi się nie wczytują. Mimo iż ma oryginalną wersję to nie pobrało mi aktualizacji.

 

Czy da się  jeszcze ściągnąć oryginalną wersje WINDY ? Mam oryginalny klucz, który był przypisany do tego laptopa 10 lat temu.

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 357 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 140 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 142 wizyt
pytanie zadane 18 września 2019 w C# przez Kochi Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...