• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Siemens LOGO! 7 vs 8

Object Storage Arubacloud
0 głosów
169 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2022 w Mikrokontrolery przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
zamknięte 17 maja 2022 przez urbix01
Witam, moje pytanie jest takie:

Czy Siemens LOGO! 8 (6ED10522CC010BA8) programuje się tak samo jak Siemens Logo! S7-300?

Pytam ponieważ omyłkowo kupiłem kurs na S7-300 a sam posiadam 8. Chodzi mi tylko programowanie od stron softu. Elektronika i montaż mnie nie interesuje. Pytam ponieważ mam możliwość zwrotu kursu i odzyskania pieniędzy
komentarz zamknięcia: Logika programowania pozostaje niezmienna. Oprogramowanie do obsługi sterownika jest inne.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 438 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2022 w Mikrokontrolery przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2022 w HTML i CSS przez Mateusz98 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 69 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2021 w JavaScript przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)

92,545 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...