• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja Windows 11

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
333 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2022 w Systemy operacyjne, programy przez twoofhearts Nowicjusz (120 p.)
Witam, może tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc, bo google nie był w stanie. Jakiś czas temu postanowiłem zainstalować Windows 11. Niestety nie mogę tego zrobić. W pewnym momencie dostaję komunikat "Elementy wymagające Twojej uwagi" i opis "Twój komputer ma sprzęt który nie jest gotowy do działania w tej wersji systemy Windows...". Nie mam pojęcia o co chodzi. Powiem tylko że na spokojnie spełniam wszystkie wymagania sprzętowe (zresztą z tym zgadza się też ta aplikacja wydana przez Microsoft do sprawdzania tego, zapomniałem jak się nazywa). Będę wdzięczny za pomoc, o co może chodzić.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 maja 2022 przez Adrian Suchon Użytkownik (710 p.)
Pobierz sobie program, który sprawdzi czy W11 będzie u ciebie działał/jest kombatybilny.

Dla przykładu mój brat ma PC stacjonarny i dostał info o niekompatybilności z powodu bodajże kamerki(której po prostu nie ma) i jeszcze kilku podrzędnych na pierwszy rzut oka rzeczy.  I to całkiem serio, PC mocny - gamingowy.

pozdrawiam.
komentarz 10 maja 2022 przez twoofhearts Nowicjusz (120 p.)
Jakaś nazwa/link?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 731 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,132 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 227 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...