• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowy standrad DVB-T2

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,187 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
Witam, ostatnio zmienił się u mnie standard nadawania na DVB-T2, program w którym można było sprawdzić czy mój telewizor odbierze sygnał cały czas działał, byłem przekonany że nie będę musiał dokupywać dekodera, jednak ze zmianą standardu posiadam tylko programy głównie TVP. SprawdzamTV wciąż działa i przekonuje że mój telewizor jest gotowy na nowy standard. Dodam że przy wyszukiwaniu kanałów znajduje ich 29 a finalnie jest ich 22. W czym może być problem? Muszę dokupić dekoder?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Po zmianie z DVB-T na DVB-T2 trzeba od nowa wyszukać kanał ( w konfiguracji anteny, gdyż pasmo ulega zmianom)

Pasmo też trzeba na nowo wyszukać w ustawieniach.
komentarz 29 kwietnia 2022 przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
Próbowałem cos porobić skanowaniem ręcznym, teraz jest jeszcze gorzej, telewizor w automatycznym skanowaniu wyszukuje tylko 14 kanalów a tak naprawdę mam ich tylko 8... Gdzie zmienić to pasmo? Telewizor manta, nie mam żadnej konfiguracji anteny.
komentarz 29 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
A jaka jest ustawiona lokalizacja w TV ? Ciezko mi powiedzieć nie widząc panelu opcji telewizora, trzeba poszperac moze na bazie lokalizacji
komentarz 29 kwietnia 2022 przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)

Tylko takie opcje mam do wyboru

 

 

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 878 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2015 w Offtop przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 9 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Dominik Kulis Użytkownik (720 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 2,350 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...