• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W jaki sposób mogę się dostać do całej stuktury szablonu css w wordpress?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
409 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2022 w Systemy CMS przez Tilfet Użytkownik (780 p.)
Pyt w tytule , istnieją wtyczki do tego? bo jak patrzę na hosta w plik css to nic tam nie ma .

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

Nie ma takiej możliwości  ( jeśli w pełni Cię rozumiem, bo troszkę niejasne pytanie): 

Arkusze stylów, z którymi będziesz pracować, znajdziesz w /assets/css/src. To jest edytowalna część arkusza stylów. W tym miejscu faktycznie edytujesz kod, a następnie proces kompilacji pobierze zawartość srcfolderu „ ”, skompiluje ją, zminifikuje i skompiluje, a następnie umieści w głównym folderze CSS. To właśnie zobaczysz po uruchomieniu procesu kompilacji. Będziesz mieć comments.min.css, który jest zminimalizowaną wersją comments.cssi tak dalej. Wewnątrz srcfolderu „ ” znajdziesz podstawowe pliki, które zawierają zwykłe modułowe arkusze stylów (jak /assets/css/src/comments.css), a także części (jak /assets/css/src/_blocks.css).

komentarz 25 kwietnia 2022 przez Tilfet Użytkownik (780 p.)
po prostu szukam style do edytowania w  wordpress , chce usunąć nie potrzebny kod , bo zmula mi witrynę
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
możesz zmieniać tylko swoje style, nie te wbudowane
https://visualcomposer.com/blog/wordpress-css-styles/
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Tilfet Użytkownik (780 p.)
ale lipa... czyli najlepiej to wywalić ten szablon i zrobic od nowa strone ? próbowałem wtyczek w3 cache i jakies inne ale szczerze to one same zmulają mi stronę więc odinstalowałem , pokompresowałem zdjęcia i w zasadzie tyle
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Tilfet Użytkownik (780 p.)

@Wiciorny, a dobra źle cię zrozumiałem czyli mogę modyfiować usuwać ...

komentarz 25 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
swoje możesz, ale tylko te co Ty utworzyłeś, nie wbudowane już w szablon, motyw czy istniejące wewnętrznie
Jako administrator to możes zrobić:
https://www.converticacommerce.com/support-maintenance/how-to-edit-style-css-wordpress/
gorzej jeśli zaciągasz coś do siebie, do czego dostępu w pełni nie masz wtedy decydujesz się na to co bierzesz
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Tilfet Użytkownik (780 p.)

@Wiciorny,  wg tego poradnika zrobiłem i nie ma tutaj w stylach nic ... 

komentarz 25 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
a czy to jest twój motyw, czy pobrałeś czyść motyw? To nawet na początku jest powiedziane 'your theme'. Cudzego motywu nie mozesz modyfikować, jedynie dodawać nowe css-y swoje.
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
ale widze, że masz plik style.css, nie bedzie innych jeśli sam nic nie dodawałeś
komentarz 25 kwietnia 2022 przez Tilfet Użytkownik (780 p.)

@Wiciorny, z template monster jest ten motyw

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 213 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 521 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w Systemy CMS przez timati Bywalec (2,060 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2017 w Systemy CMS przez Waldemar Początkujący (410 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...