• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki Arch będzie najlepszy do programowania ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
184 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez mewtwo Użytkownik (830 p.)
Dzień dobry,

Nie mogę się zdecydować, którą dystrybucję Archa wybrać. Mam do wyboru Archcraft, Endeavour OS, Garuda linux i Manjaro, jężeli będziecie mieli jakieś inne propozycje chętnie przeczytam.

Mam laptopa z procesorem AMD Ryzen™ 7 4700U z grafiką Radeon™ oraz 16 GB RAM. Będę głównie programować (na razie mniej zaawansowane programy, ale będę dążyć do machine learning).

Z góry dziękuje za odpowiedź.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Proponuje Archa.

Instalacja nie jest taka trudna jak się wydaje.  System czysty bez zbędnych śmieci, chodzi szybko i będzie służył przez wiele lat bez problemów.

Podobne pytania

+3 głosów
0 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2022 w Systemy operacyjne, programy przez mewtwo Użytkownik (830 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 503 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,480 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...