• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki hosting WWW wybrać? Szukam hostingu.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
1,217 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)

Polećcie jakis hosting WWW pod wordpressa.

  • Płatności comiesięczne (na początek, na testy czy hosting by mi odpowiadał)

  • Utrzyma 5/10+ stron i żeby starczyło miejsca liczę max 5GB na stronę pewnie wystarczy nawet 2GB/per strona ale dla pewności, ewentualnie, żeby hosting miał możliwość dokupienia miejsca/dużo tego miejsca od początku.

  • Nieograniczony transfer, ogólnie strony będą dla klientów dlatego potrzebuje czegoś co wrzucę na hosting i będzie bez problemowe przez cały czas i żeby się nie bać, że transfer np 200GB wykorzysta się przy 5/10 stronach klientów na hostingu.

  • Szybkość hostingu, aby strony ładowały się szybko i nie ograniczał tego hosting.

  • Duża ilość kont FTP i Adresów E-Mail aby klienci mogli sobie na tym działać.

  • Generator SSL z poziomu web panelu (mile widziane)

  • Intuicyjny web panel (mile widziane)

Najlepiej na początek coś taniego. Szukam na tą chwilę klientów. I z poziomu hostingu gdybym potrzebował więcej miejsca czy cokolwiek mógłbym dokupić. Np zaczynam od 5GB, z tego będą 2 strony i po czasie znalezienia klienta na 3 stronę to mógłbym dokupić dodatkowe GB za normalną cenę i robić dalej swoje zamiast się bawić w np kolejne hostingi itd.

Cena ogólnie niska ale jednak zależy mi na jakości usług. I żeby nie było problemu później na pociągniecie większej ilości stron, nie oczekuje że będzie tam jakiś duży ruch bo to głównie wizytówki ale i tak. Żeby nie z tego później problemów.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
Tematów było od groma... i odpowiedzi w nich także z opisami, czasami bez najlepiej przeszukaj tematy
https://forum.pasja-informatyki.pl/search?q=hosting
kliknij tutaj wyszuka Ci wszedzie gdzie o to pytano.
komentarz 23 kwietnia 2022 przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
Przeglądałem wcześniejsze wpisy i nic tak konkretnego nie znalazłem do moich oczekiwań.

Znalazłem OVH ma dobrą ofertę. Kiedyś korzystałem z VPS u nich i było dobrze ale przy każdej porównywarce hostingu nie był w żadnym z zestawieniu dlatego nie jestem pewny tego wyboru.
komentarz 23 kwietnia 2022 przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
Z tego też co wyczytałem OVH oferuje HDD z czego reszta hostingów juz SSD.
Z czego ich przepustowość to 500MBps a reszta 1GBps tak.

Czy będę odczuwał różnice a bardziej jeśli chodzi o użytkowników na stronie?
komentarz 23 kwietnia 2022 przez PramatycznyJunior Początkujący (420 p.)
ciężko doradzić może nazwa.pl, musisz prześledzić ich oferty i wybrać tę która Ci odpowiada bo tak naprawdę zadająć takie pytanie to ktoś robi to za Ciebie, nikt nie zna na pamięć tego i nie zna oferty
komentarz 14 maja 2022 przez mackopilot Nowicjusz (100 p.)

@Wiciorny, Odnośnie ofert to zrobiłem całą bazę danych wszystkich firm Hostingowych.
Możesz sobie przeglądnąć i sprawdzić ponad 180 rekordów. Dostępna pod adresem https://5zwyciestw.pl/

komentarz 14 maja 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
nie dziekuje, generalnie wole wpisac w google co polecaja i mam niejedne rankingi z opisem ^^

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 377 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez Richuuu Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 513 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,852 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2016 w Offtop przez Kamros Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...