• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z grami

Object Storage Arubacloud
+1 głos
340 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez oscarzasty Nowicjusz (220 p.)
Podczas grania w gry po około 3 minutach grania zawiesza mi cały laptop a z głośników wydobywa się dziwny dźwięk albo czasem zapętlony dźwięk z gry. Sterowniki mam chyba najnowsze sprawdzałem za pomocą programów i nie pokazywało mi aktualizacji. Zasilacz jest chyba okej ponieważ testowałem z innego laptopa który działa normalnie.

 

Proszę pomocy jest to bardzo uciążliwe
2
komentarz 22 kwietnia 2022 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Częsty objaw braku RAMu. Sprawdź zużycie zasobów podczas grania

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
Dysk nawala, to jest taki dzwięk zacinania się? Miałem podobnie, generalnie  dysk/płyta główna do wymiany.

Swoją drogą ram też może być przyczyną jak wspomina JakSky, najlepiej sprawdzić podczas grania 'w menadżerze urządzeń/procesów' jaka jest temperatura porcesoraa -> tzn czy faktycznie może być też problem z przeciążeniem i chłodzeniem? I sprawdzić 'zużycie pamięci' jeśli jest bardzo wysokie, to zmienić karte-graficzną, zakupić ram.

Nie korzystać z CHROME podczas grania.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez saxxiu Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez mmach1988 Użytkownik (510 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...