• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie jest w stanie prawidłowo surfować po Internecie na notebooku

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2022 w Sieci komputerowe, internet przez CurtHintz Nowicjusz (160 p.)
Witam wszystkich. Mam dwa notatniki, ale jeden z nich ma dziwne problemy. Niektóre strony internetowe nie ładują się na nim, pokazuje "Err_Connection_Timed_Out", podczas gdy druga ładuje te same witryny bez żadnego problemu. Oba notesy są podłączone do tej samej sieci i działają w systemie Windows 10. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem? Z góry dzięki.
komentarz 12 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
https://wrozby.info.pl/metody-wrozb/wrozba-z-kuli/
Najlepiej udać się z tym do salonu, ewentualnie sprawdzić konfiguracje DNS- czy nie masz np port forwarding, czy nie łączysz się przez proxy.
Może karta nie taka? Zbyt wiele możliwości
1
komentarz 13 kwietnia 2022 przez VBService Ekspert (251,210 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2022 przez CurtHintz Nowicjusz (160 p.)

Naprawiłem ten problem za pomocą tego artykułu, który znalazłem w wyszukiwarce Google. Stamtąd podążyłem za rozwiązaniem numer 2 i raz ponownie uruchomiłem notebooka. To rozwiązało problem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,335 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 797 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...