• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca z html i css bez javascript, php

Object Storage Arubacloud
+1 głos
258 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Martita Bywalec (2,470 p.)
Czy jest możliwość znalezienia pracy, gdzie pracuje się tylko z HTML i CSS bez JavaScript, PHP i innych języków programowania?

Mój problem jest taki, że od wielu lat uczę się programować w JavaScript i bez skutecznie. Próbowałam też nauczyć się programować w innych językach PHP, c++, c#, ale też bez skutecznie. Natomiast bardzo dobrze i bez problemu nauczyłam się HTML i CSS. Tworzenie stron w HTML i CSS sprawia mi wielką frajdę, dlatego bardzo mi zależy na tym.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 marca 2022 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Na świecie są tysiące firm więc pewnie w jakiejś firmie mogą potrzebować takiej osoby ;) Jednak możesz stracić dużo czasu na szukanie. I pewnie żeby mieć w czym wybierać trzeba by było mieć angielski na dobrym poziomie.

Umiejętności HTML + CSS wykorzystuje się w szablonach e-mail. Może uda CI się znaleźć firmę która zajmuje się newsletterami.

Jednak może powinnaś zastanowić się nad inną drogą. Mi świetnie się pracuje z grafikami i UXowcami którzy znają HTMLa i CSSa. Łatwiej się dogadać i znaleźć rozwiązanie problemu wspólnie. Zastanawiałaś się nad zastaniem projektantką stron?
komentarz 20 marca 2022 przez Martita Bywalec (2,470 p.)
O właśnie co prawda nie zastanawiałam się.

Co muszę umieć żeby zostać projektantką stron?
komentarz 6 kwietnia 2022 przez JJakub Nowicjusz (170 p.)
Masz tutaj takie dwie mapy drogowe dla osób zainteresowanych w zgłębianiu UI i UX:

https://github.com/togiberlin/ui-ux-designer-roadmap

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 384 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2017 w HTML i CSS przez lghjufbjd Początkujący (370 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 5,207 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,647 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...