• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

placówki firmy z mapach google

Object Storage Arubacloud
0 głosów
447 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)

Witam, znajomy na stronę na wordpress, na której jest osadzona iframem mapa google z adresami placówek które posiada.
Na początku były dwie. Chciał je zaktualizować dodając jeszcze kilka placówek i o ile na samych mapach są widoczne wszystkie to już w podglądzie widać tylko poprzednie.

Te placówki ustawia w "Profil firmy"

Potem wchodzi się w google map -> mapy -> moje mapy i tutaj są tylko wcześniej wymienione poprzednie dwie

Każda lokalizacja brana jest z map google

Nie mam pojęcia co trzeba zrobić, aby nowe również były widoczne

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 marca 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (12,250 p.)
Pisz na priv pogadamy bo jestem z okolic z tego co widzę po mapie to najwyżej podjadę i wyklikam.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 105 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 161 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2016 w HTML i CSS przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 368 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez sekut1626 Obywatel (1,210 p.)

92,761 zapytań

141,685 odpowiedzi

320,478 komentarzy

62,105 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...