• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowy użytkownik na forum

Object Storage Arubacloud
+1 głos
234 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2022 w Offtop przez endruss Nowicjusz (130 p.)
Chciałbym się przywitać mam na imię Andrzej i mam 24 lata aktualnie studiuje Wychowanie Fizyczne ale ostatnio spodobało mi się programowanie. Zacząłem już robić różne kursy na yt "Pasja informatyki" i aktualnie sprawia mi to bardzo dużo radochy. Ale chciałbym się dowiedzieć od kogoś bardziej doświadczonego zważywszy na to że tak powiem wywodzę się z zupełnie innej dyscypliny ... Od Czego zacząć jaki język warto poznać na sam start lub od czego zacząć.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 marca 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
Pomyśl nad tym czym chcesz się zajmować w przyszłości, programowanie ma wiele języków itp. itd.
komentarz 11 marca 2022 przez endruss Nowicjusz (130 p.)
Ogólnie chciałbym wykonywać różnego rodzaju strony internetowe. Zacząłem od nauki HTML CSS I JavaScript, myslisz ze to dobry kierunek ?
1
komentarz 11 marca 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
Jak na początek tak, później sobie poczytaj o różnych frameworkach z tym związanymi, dobrze by było troszkę php złapać.
komentarz 12 marca 2022 przez endruss Nowicjusz (130 p.)
Okej, a polecasz jakieś firmy lub strony z tym związane ?
komentarz 12 marca 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,350 p.)
edycja 12 marca 2022 przez AnimaVillis

Rzuć okiem na tą stronę i wyklikaj sobie dokładnie ścieżkę, dosyć fajnie opisane i co trzeba :)

GIT jest wymagany do tego polecam udemy lub strefakursów na strefie jest w naszym języku i bardzo fajnie wytłumaczony sam korzystałem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 403 wizyt
pytanie zadane 4 października 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Czesc Początkujący (430 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 261 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...