• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Camera nie ma IP przez kabel usb

Object Storage Arubacloud
0 głosów
85 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez michal441599 Użytkownik (530 p.)
Witam mam kamere polycom cx5500 i mam ją podłączoną do komputera za pomocą kabla usb i wyskakuje taki komunikat jak chce zupdetować  i pojawia się taki komunikat :

Failed due to network connectivity problems

Ensure that ethernet cable is connected

Ensure that ethernet connection is enabled and configured.

Click Apply to device to transfer settings to the device

If you continue to have problems,copy the update software file to USB flash drive and attach it to the tabletop unit.

I nasuwa mi się na tą chwile pytanie czy jest wgl możliwość żeby zupdetować program przez usb czy tylko przez kabel internetowy

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 marca 2022 przez rafu007 Stary wyjadacz (12,560 p.)

Masz przecież wyraźnie napisane "Ensure that ethernet cable is connected", upewnij się, że kabel sieciowy (ethernet) jest podłączony.

komentarz 4 marca 2022 przez michal441599 Użytkownik (530 p.)
Internet jest przez WIFI  także nie wiem czy czasami to nie jest też problemem
komentarz 4 marca 2022 przez rafu007 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Nie znam sprzętu, podłącz kabel i zobaczy czy to rozwiąże problem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez JaaO Początkujący (490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,536 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 24,773 wizyt

92,702 zapytań

141,615 odpowiedzi

320,180 komentarzy

62,060 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...