• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

God simulator - Moja gra zrobiona w Unity [DARMOWE KLUCZE]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
157 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2022 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)

Witam wszystkich! Jakiś czas temu zrobiłem od nowa grę, którą stworzyłem jakoś w 2016 roku gdy zaczynałem przygodę z Unity. Nie wiem co mnie wtedy podkusiło aby tego crapa wypuszczać na Steam, ale pomyślałem, że skoro już tam jest to wypadałoby jakoś zrekompensować traumę osobą, które zakupiły tę grę :D

Postawiłem sobie małe wyzwanie, aby po godzinach, w miesiąc skończyć prototyp do tego odświeżonego projektu. Na dole macie małe porównanie co z tego wyszło.

 

Tutaj jest gra na Steam: https://store.steampowered.com/app/509440/God_Simulator/

Jeśli kogoś interesują tego typu gry i ma wolne 10 zł to zachęcam do kupienia gry. Ostrzegam jednak, że na razie wypuściłem tylko jeden update i bardziej przypomina to bardzo wczesne demo niż pełną grę. Jednak jeśli ktoś widzi w tym projekcie potencjał to kilka sprzedanych kopii da mi znak, że warto dalej nad tym działać.

Sam projekt będę jeszcze na pewno rozwijał, ponieważ fajnie mi się go tworzy i mam mnóstwo pomysłów, które mogę tam zrealizować. Jednak ze względu na natłok obowiązków gierkę będę tworzył bardziej po godzinach.

Aaa i tutaj podsyłam kilka darmowych kluczy jak ktoś ma ochotę potestować:

CYGCD-2ZI2T-QJHDQ
NKZY8-3CE50-0XRQ7
PADPP-7G2HM-E5VMV
4K4XZ-WHL9C-DF9PR
CEF6L-PRAXL-3D8WE
GC9C3-8VJQT-2AJMK
T3EFJ-8KW3Z-IT2EL
WPEM4-6XIYR-C06W7
R2ZA6-L6V68-QF3I4
A2KZ6-RIJ95-GVM20
72QI0-Y0ZC4-2ZCB7
AXET3-JZNR8-P9Z4P
F52TT-HVTA4-NKTDZ
QFDQM-0RN8D-GLATV
AJC59-I5HIP-AFT8G
VIQX3-QEL8D-GK3CT
TZ728-Q2TH8-NBRBP
98X8M-YW49H-Y0RGF
HKWB5-YW6TB-H0KM7
BINVN-KVRT3-FGJA2

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,902 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 264 wizyt
pytanie zadane 10 października 2022 w Nasze projekty przez norbertc Początkujący (410 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 897 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...