• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Proszę o przetestowanie mojej gry - Projekt Studia

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
299 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2022 w Nasze projekty przez BIREXD Obywatel (1,180 p.)

Witam zrobiłem takie ala sudoku matematyczne. Chciałbym prosić wszystkich o przetestowanie tej gry i zagranie w nią kilka razy na różnych poziomach trudności. W grze wykorzystuję bazę danych do zapisu najlepszych wyników i zależy mi na wypełnieniu jej. Projekt robiony na studia dla koła naukowego. Link do strony:

https://mathpuzzle1.000webhostapp.com/

Użyte technologie (HTML, CSS, JS, JQUERY, AJAX, PHP, MYSQL). O wszelkich błędach proszę informować w komentarzach. Z góry dziękuję!

komentarz 23 lutego 2022 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Na mobile powinieneś dać większa planszę. A czas i przyciski jakoś przesunąć do góry, albo do dołu.
komentarz 23 lutego 2022 przez BIREXD Obywatel (1,180 p.)
W trybie horyzontalnym działa jak należy (przynajmniej u mnie), ale dzięki za uwagę.
komentarz 23 lutego 2022 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
W trybie pionowym plansza jest bardzo mała :p
1
komentarz 23 lutego 2022 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

@BIREXD, najwięcej można wywnioskować z kodu źródłowego, a chyba nie dałeś nigdzie linku ;)

komentarz 23 lutego 2022 przez BIREXD Obywatel (1,180 p.)
Nierozumiem? Link do gry jest podany, do kodu nie. Post nie dotyczy sprawdzenia kodu tylko przetestowania gry.
1
komentarz 23 lutego 2022 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
okej, to też jest dobre. Chodzi tylko o to, że zerknąłem w kod strony i z chęcią zrobiłbym Ci review, ale dobrze by było, gdybyś dał link do githuba :)

Jak dasz kod to możesz dostać o wiele lepszy feedback i ulepszyć swoje skille

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2022 przez Tankista Początkujący (280 p.)

Mega gra! Nie mam żadnych zarzutów.smiley

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
+4 głosów
3 odpowiedzi 2,520 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 337 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...