• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Błąd na SPOJu (SIGABRT) Liczby Pierwsze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
282 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2022 w C i C++ przez wi3lgosz Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 22 lutego 2022 przez wi3lgosz

Witam, mam problem z pierwszym zadaniem na SPOJu. Jak w tytule, wyskakuje mi błąd SIGABRT. Przejrzałem Internet i naprawdę nie wiem gdzie leży błąd. Przerabiałem kod już chyba z 5 razy i dalej to samo. Serdecznie proszę o pomoc i wyjaśnienie gdzie leży problem. Z góry pragnę zaznaczyć że są to moje totalne początki i domyślam się ze jest to proste zadanie, Dzięki!

#include <iostream>
using namespace std;
int *n, ile, x;
int main()
{   
    cin >> ile;
    for (int i = 0; i < ile; i++)
    {
        n = new int[ile];
        cin >> n[i];
        if (x <= 0)
        {
            x = n[i];
            cout << "TAK" << endl;
        }
        else
        {
            cout << "NIE" << endl;
        }
    }
    delete [] n;
    return 0;
}

 

komentarz zamknięcia: Mój głupi błąd i nie doczytanie
1
komentarz 21 lutego 2022 przez Oscar Nałogowiec (29,290 p.)
Dlaczego tablicę allokujesz w pętli, a zwalniasz poza nią?
komentarz 22 lutego 2022 przez wi3lgosz Nowicjusz (120 p.)
Wydawało mi się że jeśli zwalnianie tablicy będzie w pętli to za każdym razem warunek if (x <= 0) będzie spełniony ponieważ nie będzie nic przechowywała.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 101 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w C i C++ przez Baster123 Nowicjusz (220 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 731 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 392 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2022 w C i C++ przez Zielnik Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...