• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wywołanie kliknięcia na innej stronie z poziomu mojej strony

0 głosów
85 wizyt
pytanie zadane 21 lutego w JavaScript przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Cześć, zastanawiam się czy się da zrobić coś takiego, że robię, np. button na swojej stronie i po kliknięciu go dzieje się coś na innej stronie. Chodzi mi o to żeby po kliknięciu tego buttona na mojej stronie coś się stało na tej drugiej. Czy jest to możliwe w JS? Ewentualnie w Pythonie?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 21 lutego przez ScriptyChris Mędrzec (183,660 p.)

Jeśli to ma działać "produkcyjnie" - czyli dla dowolnego klienta, a nie na jednej lokalnej maszynie - to wątpię, żeby to się dało zrobić bez jakiejś obustronnej komunikacji (WebSocket lub Ajax + SSE).

Do zabawy lokalnie można próbować np. Puppeteer-em.

komentarz 21 lutego przez Grzegorz Mikina Dyskutant (7,780 p.)
Koledze powyżej pewnie chodzi o coś na zasadzie lubię to dla fb np i bez potwierdzania tego dalej na profilu
komentarz 21 lutego przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Chodzi mi o to żeby na przykład zrobić przycisk, który powiedzmy zamówi Ci wybrane jedzenie. Coś w tym stylu.
komentarz 21 lutego przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Wystarczy w sumie żeby działało lokalnie
komentarz 22 lutego przez PramatycznyJunior Początkujący (360 p.)
ale do takiej operacji nie potrzebujesz innej strony, logike zamówienia możesz po stronie servera utrzymać- czy serwiisów i zwrócić wtedy po kliknięciu buttona -> stronę, lub widok z aktualizacją, żę zamówienie zostało wysłane i wszystkimi elementami ... zależnymi od logiki API

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 82 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 63 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2017 w PHP przez kokoq Nowicjusz (150 p.)

89,082 zapytań

137,669 odpowiedzi

307,605 komentarzy

59,140 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...