Witam, Nie miałem pojęcia gdzie mogę się zgłosić oraz szukając w google nie mogłem również niczego znaleźć, dlatego znajduje się tutaj. Problem dotyczy łącza internetowego, ponieważ jak staram się zagrać ze znajomym w jakąś gierke, która wymaga kogoś z nas stworzenia serwera/ zrobienia hostu to temu który dołączył skacze ping a czasami potrafi wyrzucić i ten problem jest tylko miedzy nami, jak zaproszę kogoś innego to jest normalnie i na odwrót. Dlatego proszę o pomoc czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?