• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer wyłącza się podczas uruchamiania gier

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez Smoker Nowicjusz (120 p.)
Witam forumowiczów. Otóż problem jest następujący, podczas uruchamiania gier (zarówno z Gamepass jak i innych) wyłącza się stopniowo tj. najpierw niknie obraz i monitor wyświetla brak sygnału a następnie następuje restart. Dzieje się tak pierwszy raz (wcześniej zdarzało się ale tylko przy AC Vallhalla i to sporadycznie). Sprawdzałem w OCCT napięcia, temperatury i nie ma skoków w przypadku napięcia i dużych temperatur. Komputer radzi sobie ze wszystkimi grami, lecz tutaj nawet do obciążenia nie dochodzi, ponieważ jak już wspomniałem dzieje się to przy uruchamianiu gier. Reinstalowałem sterowniki i próbowałem szukać innych sposobów lecz wszystkie jakie znalazłem odnosiły się do problemów z zasilaczem albo następowało w czasie rozgrywki itd, stawiam bardziej na problem ze sterownikami lub z systemem. Z góry dziękuję za pomoc.
komentarz 7 lutego 2022 przez japper12321 Obywatel (1,010 p.)
prawdopodobnie problem lezy po stronie karty graficznej, warto udac sie do serwisu.
komentarz 8 lutego 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

@Smoker, W podglądzie zdarzeń zobacz, czy nie ma jakichś info o błędach.

Jak włączasz jakiś benchmark dla kart graficznych to też się wysypuje?

komentarz 8 lutego 2022 przez Smoker Nowicjusz (120 p.)
Tak, są błędy w dzienniku ale nie wiem, które są istotne i czy tego dotyczą. Tak, przy benchmarku też się wysypuje. Może dodam, że to rtx 3070 (może to coś da)
komentarz 8 lutego 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Istotne są te krytyczne z czasu wysypania się.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 1,214 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez xTMx3 Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Tedi Użytkownik (580 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,558 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...