• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop przestał widzieć dysk ssd

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
367 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Zeetal Nowicjusz (120 p.)
Witam, jestem posiadaczem laptopa Lenovo legion y530, standardowo miał on dysk HDD 1tb. Dziś dołożyłem dysk SSD M2 nvme. Po uruchomieniu zrobiłem format tak aby na hdd został tylko system i bym mógł przenieść system Windows na ssd 250 GB. Użyłem programu Macrium, który normalnie wykrywał nowy dysk. W trakcie przenoszenia wyskoczył błąd. Laptop przestał widzieć nowy dysk po tym zdarzeniu. Nie widzi go ani w menedżerze urządzeń ani w biosie. Co zrobić by laptop znowu wykrył dysk SSD?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2022 przez DC guAd2KnVn3 Obywatel (1,410 p.)
nie wiem czy sam dysk się nie uszkodził (stawiam na to 95%) ale jak masz kompa z m2 włóż ten dysk i zobacz w biosie
komentarz 30 stycznia 2022 przez Zeetal Nowicjusz (120 p.)
Niestety nie mam możliwości sprawdzić na innym urządzeniu. Dziwi mnie ,że stało się to akurat podczas przenoszeniu systemu- dysk jest nowy i dopiero dziś go zamontowałem, więc nie wiem czy może być uszkodzony.
komentarz 30 stycznia 2022 przez DC guAd2KnVn3 Obywatel (1,410 p.)
jak masz go na gwarancji oddaj i wymień

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,876 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,099 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez dequk Użytkownik (810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 547 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez SullBear Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...