• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ThreeJS to dobry pomysł do nauki? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
500 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2022 w JavaScript przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Cześć. Aktualnie uczę się Reacta (myśle ze jestem już na w miarę spoko poziomie) i zaciekawił mnie ostatnio ThreeJS. Pisze bo zastanawiam się czy opłaca się uczyć tego teraz i czy będzie mi łatwiej znaleźć prace? Jakoś nie widzę za bardzo ogłoszeń gdzie szukaliby właśnie ThreeJS developera (bardziej bym chciał go jako dodatkowa bilblioteka) ale może mi się to później przydać a chciałbym się w sumie tego nauczyć tylko właśnie nie wiem czy teraz to dobry pomysł.
Możliwe odpowiedzi:
Uczyć się (0 głosów)
Nie teraz (1 głos, 33%)
W ogóle (2 głosów, 67%)

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
edycja 23 stycznia 2022 przez Wiciorny

pytanie czy jest Ci potrzebna znajomość grafiki komputerowej?
Czy chcesz się w tym rozwijać, widzisz w tym pracę- nie wiem, może aktualnie z tego korzystasz lub chcesz robić takie rzeczy. To jest tylko biblioteka udostępniająca pewien zestaw funkcji do tworzenia takowych właśnie rozwiązań graficznych.

Nie uważam, żeby to było potrzebne aktualnie na rynku, ale nie widzę problemu nauki w trakcie pracy już w przyszłości bo jak mówie to tylko biblioteka, raptem tydzień

 

dodam ściśle, że to iż ja nie widzę- nie oznacza w żadnym wypadku że nie jest ona potrzebna, czy używana. Po prostu musisz sam to stwierdzić  w oparciu o to co chcesz robić i czy widzisz jej wykorzystanie 

1
komentarz 23 stycznia 2022 przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Właśnie nie widzę za bardzo ogłoszeń z ThreeJS'em ale wydaje się być interesujące.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez wiznia Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 15 września 2023 w JavaScript przez Us Użytkownik (880 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 2,510 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2015 w JavaScript przez gab123 Mądrala (5,230 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...