• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Android/aplikacje/przywracanie pamięci.

0 głosów
38 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia w Urządzenia mobilne przez Michu88 Nowicjusz (120 p.)
Witam. Ktoś za pośrednictwem jakieś aplikacji usunął mi wiele danych z telefonu. Włamano mi się na email i zmieniono hasła aczkolwiek udało mi się odzyskać maila.

Chciałbym odzyskać usunięte dane.

#Teraz pytanie: Da się odzyskać dane? Telefon był zhakowany i ktoś z innego urządzenia usunął dane w moim tel.

# w moim telefonie znajdowała się również karta pamięci która na rzadnym urządzeniu nie jest widoczna w tej chwili ?? Zaszyfrowana?? Potrzebuje kogoś, kto mi pomoze$$

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 stycznia przez Wiciorny Ekspert (217,990 p.)
Jeśli dane są usunięte z pamięci o której mówisz to nie ma możliwości :), więc jeśli znajdują się w pamięci telefonu to możesz je przywrócić.
jakie dane zostały usunięte i skoro masz dostęp do karty pamięci, to dlaczego z niej nie przywrócisz plików?

Czy dane zapisywałeś na telefonie [ pamięci czysto należącej do telefonu ] , czy na pamięci zlokalizowanej na wbudowanej karcie? :)?
Ergo jeśli ktoś ma dostęp do twojego telefonu, zwykle bedzie mial dostęp do pamięci na karcie gdyż ona nie jest blokowana

W przywróceniu danych na pewno pomoże CI np salon, lub tego typu placówki - tam bym się udał jeśli dane utracone są warte świeczki i fatygi

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 63 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 44 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia w Urządzenia mobilne przez anteklego2007 Obywatel (1,030 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 88 wizyt

87,893 zapytań

136,485 odpowiedzi

304,290 komentarzy

58,279 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...