• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

EE09 Zapisałem na płytce dane ale bez folderu. Sprawdzą mi mój arkusz? Czy Wyzerują ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
939 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2022 w Egzaminy zawodowe przez J11drek Nowicjusz (240 p.)
otwarte ponownie 20 stycznia 2022 przez J11drek
Czy jeśli zapisałem dane na płycie egzaminacyjnej ale wrzuciłem wszystkie dane bez tego folderu PESEL. To sprawdzą mój arkusz ? Proszę o odpowiedz bo już sam nie wiem co teraz się wydarzy. Wyzerują mi pracę ?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
wybrane 20 stycznia 2022 przez J11drek
 
Najlepsza
Jak masz swój pesel umieszczony na stronie (stopka strony) i płytę podpisaną peselem, to nie powinno być problemu.
komentarz 17 stycznia 2022 przez J11drek Nowicjusz (240 p.)
Tak umieściłem i w stopce i na płycie więc kto wie może sprawdzą nie jest to jakiś duży błąd
+2 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2022 przez J11drek Nowicjusz (240 p.)

Napisałem do CKE maila i otrzymałem odpowiedz. Praca zostanie sprawdzona.mail z odpowiedzią 

2
komentarz 20 stycznia 2022 przez J11drek Nowicjusz (240 p.)

Jakby ktoś nie widział ze zdjęcia \/

w odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że wszystkie wymienione w arkuszu pliki, które są zamieszczone na płycie, nawet poza folderem opisanym numerem pesel, podlegają ocenie. Warunkiem są właściwe nazwy plików.

2
komentarz 20 stycznia 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
No i po kłopocie.  Kto pyta, nie błądzi i się nie martwi :)

A propos. Które zadanie miałeś i jak ci poszło?
komentarz 20 stycznia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@J11drek, to Co Ci mówiłem :) pisać bezpośrednio do instancji najlepiej bez stresu, masz pewną odp.

komentarz 21 stycznia 2022 przez J11drek Nowicjusz (240 p.)

@SzkolnyAdmin, Ja miałem pierwszy arkusz. Dla mnie spoko tylko jedno zadanie z php także gites.

0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2022 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
A może zamiast pytać o tak ważne rzeczy na forum "obcych ludzi", nie zapytać tego bezpośrednio do instancji tym się zajmującej czyli Szkoły/Technikum/Placówki egzaminacyjnej?
Masz telefon, możesz zadzwonić nawet, jak nie zamierzasz się fatygować o własne dobro.
http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=20070202112816363

Tu masz warunki https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/szczegolowe-warunki-i-sposob-przeprowadzania-egzaminu-zawodowego-oraz-18889581
2
komentarz 17 stycznia 2022 przez J11drek Nowicjusz (240 p.)
Myślałem, że na forum można zadawać pytania i chyba z reguły obcym osobą. Zadałem pytanie by dowiedzieć się czy ktoś wcześniej (bo jesteśmy na forum związanym z informatyką) miał podobną sytuacje i ma pogląd jak się sprawy mają. Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 3,683 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2021 w Egzaminy zawodowe przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,252 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2021 w Egzaminy zawodowe przez vulpera Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,441 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2020 w SQL, bazy danych przez AdamKe Nowicjusz (200 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...