• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

.Net C# Miejsce Oskryptowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2022 w C# przez krukWiesio Początkujący (400 p.)
Witam Serdecznie. Piszę tutaj z pytaniem gdzie w projekcie .Net mogę oskryptować dane wyciągane z bazy, W modelach, kontrolerach czy gdzie indziej?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2022 przez assassin Gaduła (3,260 p.)
Z tego co wiem to:

- model - np. odzwierciedla pola w bazie - więc raczej nie tutaj

- kontroler - ja bym starał się zachować czystość kontrolerów - więc też raczej nie

Możesz np. stworzyć osobną klasę, która będzie jakimś Managerem i tam bym trzymał takie funkcje.

 

Ale to tylko moje zdanie. Nie musisz brać tego za pewnik. Ktoś inny może mieć jeszcze inny pomysł.
0 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2022 przez Dev Ox29A Dyskutant (8,400 p.)
Generalnie takie coś robi się w serwisach.Ale to czy masz serwisy ,zależy od Twojej architektury.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 84 wizyt
pytanie zadane 16 października 2023 w C# przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2022 w C# przez b0arsecpl Początkujący (440 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 392 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2021 w C# przez b0arsecpl Początkujący (440 p.)

92,538 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,923 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...