• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop chce się uruchomić ale po mniej niż sekundę wyłącza się

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
152 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez antekelektronik Obywatel (1,120 p.)
edycja 7 stycznia 2022 przez antekelektronik

Laptop chce się uruchomić ale po mniej niż sekundę wyłącza się - Witam, chciałem wyczyścić sobie laptop z kurzu, więc rozkręciłem go nieświadomy tego że windows nie był wyłączony tylko uśpiony! w trakcie czyszczenia powietrzem wyjąłem pamięci ram. Po złożeniu laptopa i próbie uruchomienia, ten kręci tarczami dysku, rusza na moment wentylatoren i przez mniej niż sekundę włącza podświetlenie, innymi słowy przez ułamek sekundy normalnie się uruchamia, potem jest chwila przerwy i znowu. próbowałem go oczyścić wciskając igł przycisk z tyłu obudowy i trzymać go 30s ale to nic nie dawało! robi tak do tej pory i jestem zaniepokojony o dysk hdd i wentylator ponieważ co chwila się uruchamiają i wyłączają a to nie jest zdrowe! 

 

komentarz 7 stycznia 2022 przez antekelektronik Obywatel (1,120 p.)
po przytrzymaniu przycisku zasilania, laptop przestaje tak robić ale jednak po próbie włączenia wraca do migania : ( przynajmniej mogę być spokojny o dysk i wentylator kiedy będę czekał na państwa odpowiedź

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 124 wizyt
–2 głosów
1 odpowiedź 439 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 334 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...