• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy dostałem bana IP, aby nie wejść na podane forum internetowe?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
205 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Witam.

Ostatnio miałem do czynienia z pewnym chamem/prostakiem na forum strony internetowej - animalattack.pl. Gdy kupowałem kiedyś od niego jeden przedmiot (waga max 1 kg) na allegro, to dałem mu 4 gwiazdki (zamiast 5) za koszt wysyłki (wynosił chyba 16 zł) i bardzo wkurzył sie na mnie. Wyzywał i obrażał mnie (z powodu tych 4 gwiazdek) na tym forum - ŻAŁOSNE. Napisałem mu po chamsku co myślę o nim i zaczęło sie piekiełko.

Tu jest link do tego forum:

http://www.animalattack.pl/forum/index.php

Gdy uruchamiam tego powyższego linka, to mam taki komunikat:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@animalattack.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Wcześniej mogłem wejść na tamto forum. Teraz mam taki powyższy komunikat.

Ten cham/prostak ma nicka - Critters

Ja mam tam 2 nicki: "kinomaniak_vhs" oraz "kinomaniak2_vhs".

Ten niemiły "Critters" (chyba jako administrator) pod moim pierwszym nickiem (kinomaniak_vhs) napisał tam posta wyzywając i obrażając mnie, żebym przeprosił go na tamtym forum. Z tymże to on pierwszy zaczął mnie wyzywać i obrażać na tamtym forum.

Wprowadziłem nazwę posta: Critters zasługuje na żółte papiery!

Ten Critters pod moim pierwszym nickiem (kinomaniak_vhs) zmienił nazwę posta na: Critters zasługuje na złoty medal!

Myślał, że w ten sposób ośmieszy mnie i pogrąży mnie.

Te posty są tam napisane prawie na samym dole.

Ten zarozumiały cham widocznie cierpi na megalomanie, bo to powyższe forum traktuje jak swój drugi dom. On zachowuje sie jak chory psychicznie. To już hejterzy w internecie nie są tak bezczelni jak on.

Mam do Was 2 pytania:

1. Czy ten powyższy komunikat po angielsku oznacza, że dostałem bana IP, aby nie mieć wstępu na tamto forum ?

2. Czy ten cham (Critters) wyzywa mnie dalej na tym forum, skoro nie mogę tam wejść i nie mogę przeczytać jakie on bzdury wypisuje na mój temat ?

Będę Wam bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Czy możecie tam luknąć i dać mi znać co tam sie dzieje ?

komentarz 21 grudnia 2021 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
Nie wiem co powiedzieć też mi wyskakuje to samo co tobie jeśli nie to spróbuj vpn.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
edycja 12 grudnia 2021 przez Wiciorny

1. Nie, masz napisane co masz zrobić skontaktuj się z administracją, a nie pytaj osób trzecich 

2. A czemu ma to obchodzić forumowiczów i obcych, że ktoś CIEBIE gdzieś wyzywa? ....

Zajmij się czymś normalniejszym niż przejmowaniem o jakieś pierdoły, bo nikt tutaj nie będzie ani prawnikiem twoim ani pomagał Ci w sytuacji kiedy zawiniłeś, czy zrobiłeś coś nie tak z regulaminem, albo "to ty spowodowałeś" że znajdujesz się w sytuacji w której jesteś.
Napisz email do administracji forum np. 

Please contact the server administrator at webmaster@animalattack.pl

To jest forum programistyczne i raczej zajmujemy się tematami związanymi z ogólno pojętą tematyką informatyczną i programistyczną a nie problemami natury psychologicznej trochę 

komentarz 12 grudnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

To chociaż podpowiedz mi czego dotyczy w praktyce ten komunikat po angielsku. Na przyszłość będę wiedział co jest grane. Nie będę pisał maila do tamtego patologicznego forum, bo nie mam zamiaru pisać z prostakami.

To zobacz chociaż czy możesz uruchomić tego linka:

http://www.animalattack.pl/forum/index.php

Jeżeli masz na to wywalone, trudno. Niech dalej panuje chamstwo w internecie.surprise

komentarz 12 grudnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Serwer napotkał wewnętrzny błąd lub błędną konfigurację i nie był w stanie wykonać Twojego żądania.

Prosimy o kontakt z administratorem serwera pod adresem webmaster@animalattack.pl w celu poinformowania go o czasie wystąpienia tego błędu oraz o czynnościach, które wykonałeś tuż przed wystąpieniem tego błędu.

Więcej informacji na temat tego błędu może być dostępnych w dzienniku błędów serwera.

to oznacza. Nie bede uruchamiał tego linka, bo nie interesuje mnie ta sprawa i nie będę w to ingerował a nie chce zgłaszać twojego pytania do administracji tu na forum. 
Super turdno to nie bądź chamem w internecie, to będzie mniej chamstwa  a inni i tak będą tacy jacy chcą być bo na to pozwala im internet, jak Ci się to nie podoba nie korzystaj z serwisów na którym ":coś Cię razi" 

komentarz 12 grudnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Ja nie jestem chamem/hejterem w internecie. Szkoda mi czasu na jakieś kłótnie i prowokacje w internecie. Wszyscy idealni, tylko ze mną coś nie tak.laugh

Koniec tematu.

0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2021 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
500 - wewnętrzny błąd serwera, coś po ich stronie nie działa
komentarz 13 grudnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Być może służby specjalne od wyłapywania hejterów w internecie - zablokowali im tamto forum.laugh Tam jest tyle chamskich wpisów, że już dawno temu tamto forum powinno zniknąć z internetu. Być może namierzają tam IP pewnego "użytkownika" (hejtera) i jak będzie miał pecha, to będzie sięgał po mydło w pierdlu.laugh

Tu jest link do tego forum:

http://www.animalattack.pl/forum/index.php

Serio nadal nie można wejść na tamto forum ?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 327 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w PHP przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 972 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez ziemniak3210z Nowicjusz (210 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...