Mam takie nietypowe pytanie. Pytanie bardziej otwarte.
Mam sobie pewien program, w którym zmieniłem trochę kolorystykę. I teraz nie jest widoczny kursor, gdy go przesuwam, ponieważ jest mały tło jest ciemne i kursor jest czarny. Jak na załączonym obrazku. Programu nie chcę zmieniać, a nie znalazłem opcji pozwalającej zmienić kursor.
Niestety to nie jest mój program i nie mam do niego dostępu od strony kodu. Chciałbym aby ten kursor był bardziej widoczny. Co proponujecie zrobić? Moje pomysły to
1 dołożyć ślad do kursora w systemie trochę pomaga ale tylko trochę.
2 można włączyć w systemie opcje pokazania kursora po wciśnięciu ctr - jednak zależy mi na czymś co działa na żywo - w sposób ciągły
3 wymusić przez jakiś program dodatkowy, aby został nałożony zawsze, w każdym oknie dodatkowy stały kursor którego zawsze widać - lecz nie mam pojęcia jak to zrobić
4. inne - nie wiem
Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam