• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ACCESS problem z wykonaniem relacji

0 głosów
40 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2021 w SQL, bazy danych przez Matthew2000 Początkujący (270 p.)
edycja 2 grudnia 2021 przez Matthew2000

Witam,

Mam problem z wykonaniem kwerendy która będzie łączyła dwie tabele w jedną

nie wiem jaką wykonać relacje aby otrzymać wynik: 

SELECT Karta_pracy.data, Karta_pracy.Imię, Karta_pracy.Nazwisko, Karta_pracy.Razem, raport_kasjera.raport_suma
FROM Karta_pracy INNER JOIN raport_kasjera ON Karta_pracy.[nazwisko] = raport_kasjera.[nazwisko]
GROUP BY Karta_pracy.data, Karta_pracy.Imię, Karta_pracy.Nazwisko, Karta_pracy.Razem, raport_kasjera.raport_suma;

relacje:

wygląd tabel 1 i 2

Pozdrawiam

1
komentarz 2 grudnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (219,190 p.)
ale nie widzę tutaj wykonania kwerendy żadnej? Wrzuć to co masz do bloczku kodu.
komentarz 2 grudnia 2021 przez Matthew2000 Początkujący (270 p.)
nie jestem pewien czy o to chodziło, jeżeli chodzi o samą formułę stworzyła się automatycznie w kreatorze kwerend po wybraniu tych wszystkich pól jakie potrzebuje i zrobieniu relacji

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w SQL, bazy danych przez Patryk2001 Początkujący (470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 104 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2020 w SQL, bazy danych przez Whistleroosh Nałogowiec (33,280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 185 wizyt

87,955 zapytań

136,534 odpowiedzi

304,445 komentarzy

58,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...