• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalowanie obrazu dysku na nowym HDD

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
0 głosów
55 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez sherwood32100 Nowicjusz (120 p.)

Witam was.

Wzięło mnie na wymianę dysku na większy przeszedłem z 1TB na 2TB w laptopie MSIGL63.

Przed zainstalowaniem nowego HDD wykonałem kopię zapasową starego dysku (rozszerzenie pliku : vhdx).

Chciałem zainicjować instalacje starego obrazu na nowym dysku lecz wyskakuje błąd (dodałem w załączniku)

Macie jakieś sugestie jak to naprawić ? 

Pozdrawiam.

komentarz 2 grudnia 2021 przez pvalue Dyskutant (8,740 p.)
Zrobiłeś kopie dysku czy partycji? Sprawdz najlepiej gparted live co tam sie dzieje moze pierwsza partycja jest nie aktywna

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2021 przez Osse Mądrala (5,990 p.)
Zmień literę dysku na który chcesz przywrócić system na C
komentarz 2 grudnia 2021 przez sherwood32100 Nowicjusz (120 p.)

tylko że mi chodzi o wgranie plików i programów ze starego dysku na mój nowy dysk. a nie wgrywanie systemu indecision

komentarz 2 grudnia 2021 przez Osse Mądrala (5,990 p.)
A te metody zapoznaj się z linkiem : https://pliki.wiki/blog/co-to-jest-plik-vhdx/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2022 w Sprzęt komputerowy przez Mateusz Kacprzak Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez ZielonyWeWszystkim Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 77 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez Listwa Nowicjusz (120 p.)

90,319 zapytań

138,924 odpowiedzi

311,159 komentarzy

60,027 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...