• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę uruchomić przeglądarki - Google Chrome

Object Storage Arubacloud
0 głosów
116 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Witam.

Wczoraj postanowiłem uruchomić przeglądarkę internetową - Google Chrome. Od dłuższego czasu nie korzystałem już z tej przeglądarki. Kiedyś do tej przeglądarki dodałem rozszerzenie uBlock Origin, aby nie wyskakiwały mi jakieś niepotrzebne reklamy itp.

Po uruchomieniu tej przeglądarki pojawiło się coś takiego:

  • Personalizacja wyszukiwarki   [Wył.] [Wł.]
  • Historia w YouTube   [Wył.] [Wł.]
  • Personalizacja reklam   [Wył.] [Wł.]

Pliki cookie   [Potwierdź]

Wyłączyłem te 3 powyższe opcje i potwierdziłem pliki cookie. Niestety uBlock Origin zbuntował się i nie mogłem uruchomić tej przeglądarki.
Czy w tej sytuacji mam włączyć te 3 powyższe opcje, aby uruchomić Google Chroma ?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2021 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Spróbuj odpalić Chrome'a z opcją --disable-extensions. Jeśli się włączy, [od|re]instaluj problematyczną wtyczkę.

komentarz 1 grudnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
Później przetestuję tą opcję. Dzięki.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,400 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2018 w HTML i CSS przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 239 wizyt
pytanie zadane 13 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...