• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura z matematyki

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
437 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2021 w Matematyka, fizyka, logika przez WojtaZio23 Użytkownik (660 p.)
Otrzymałem z matury próbnej 50% z podstawy i 30 % z rozszerzenia. Czy jest jeszcze szansa żeby wyuczyć się i wyćwiczyć zadania na tyle żeby otrzymać 100/90% z podstawy i chociaż ze 40% z rozszerzenia? Zostało mi pół roku do matury.
komentarz 30 listopada 2021 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Odpowiedź brzmi: tego nie wie nikt. Ani nie znam Twoich umiejętności, ani nie wiem, na ile możesz się przyłożyć do nauki. Jedyne co mogę powiedzieć, to: szansa zawsze jest. Jeśli przez najbliższe pół roku będziesz sumiennie pracować, przerobisz sobie wszystkie działy, a także będziesz siedział nad zadaniami sporą ilość czasu, to jest wysoce prawdopodobne, że uda Ci się zrealizować pułapy, których oczekujesz ;)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Nie pytać innych czy jest szansa "bo ktoś złośliwy powie, że nie ma", nikt Ciebie nie zna-> wszystko jest możliwe, nawet na tyle że w kilka miesięcy rozszerzenie zdasz na +70 %, tylko musisz zamiast tracić czas na pisanie bzdur i pytanie innych- działac.
Uczyć się, może jakieś korepetycje? Znaleźć jakieś dodatkowe lekcje etc.  Jeśli odpowiednio przysiądziesz spokojnie :) ! Pół roku to kupa czasu, ja miałem zagrożenia z matmy, bo nie była moim celem- ale zmieniłem podejście na 3 miesiące przed i postawiłem z chemi na matme przez co rozszerzenie zdałem na 86 %. Kluczem jest rozwiązywanie zadań i praca + obycie z materiałem
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Oczywiście że jest szansa, zwłaszcza na podbicie do 40$% rozszerzenia. Pracuj mądrze.
komentarz 1 grudnia 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Ale poco? 40% z rozszerzonej to mniej niż 60% z podstawy, a OP celuje w setkę.
komentarz 2 grudnia 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Ale w rekrutacji na studia rozszerzona jest liczona mocniej niż podstawa, np. na moim wydziale 100% z podstawy to było jak 60% z rozszerzenia. Jeśli ziomek zamierza się poprawić żeby iść na studia, to właśnie ciśnięcie rozszerzenia jest ważniejsze niż idealizowanie podstawy. A jeśli nie zamierza tylko chce "dla ładniejszego dyplomu" mieć lepsze wyniki, to niech robi co chce, ucząc się do rozszerzenia i tak uczysz się też do podstawy ale nie na odwrót.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 776 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 2,302 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 3,957 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...