• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Link polecający przestał działać - nie przypisuje ID osoby polecającej i nie wyświetla źródła kliknięcia.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
152 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2021 w PHP przez nigraS Początkujący (260 p.)
Na wstępie napiszę, że nie wiem czy to czysty PHP, czy Framework (nie wiem jak to rozpoznać)

Instalując skrypt na subdomenie link polecający działa poprawnie, natomiast na domenie główniej przestał działać i nawet podmiana plików nie przynosi korzyści.

Link polecający obecnie działa jak by ktoś po prostu kliknął w "Utwórz konto", a nie, że przyszedł z polecenia.
Nie pojawia się informacja na temat ID osoby polecającej oraz nie pojawia się link z którego przyszło wejście na link polecający.

Zmiana wersji PHP również nie pomaga.

Macie jakieś pomysły jak to można naprawić?
1
komentarz 30 listopada 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
Bez kodu równie dobrze możesz zapytać wróżkę.
komentarz 1 grudnia 2021 przez nigraS Początkujący (260 p.)
Tylko nie wiem który fragment zamieścić.

I chyba to nie jest problem w kodzie bo jak wspomniałem instalując na subdomenie działa jak powinno, podmieniając pliki w domenie docelowej nie działa

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2019 w PHP przez Mateusz Kacprzak Początkujący (360 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 313 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2020 w PHP przez Stami Gaduła (3,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 312 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2022 w JavaScript przez Zaqu93 Gaduła (4,850 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...