Mam już zrobioną tabelkę w Excelu i teraz chcę wszystko dookoła niej, aby miało kolor wypełnienia biały (aby nie było tych szarych linii). Rzecz w tym, że jeśli będę przewijał arkusz, to wypełnienie ma się nigdy nie skończyć. Już jest za późno na Ctrl + A, a tymczasowe wycięcie mojej tabelki i wklejenie po zmianie tła jest niemożliwe ze względu na występujące w niej scalenia i inne formatowania.
Chcę osiągnąć coś takiego:

Any ideas?