• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Poszukiwany kurs GIMPa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
666 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2015 w Inne języki przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
zamknięte 4 września 2015 przez Shiro
Cześć potrzebuje jakiś dobry kurs GIMPa niekonieczne w formie wideo ale jakby był za darmo to było by fajnie.

 

Pozdrawiam!
komentarz zamknięcia: Odpowiedź została uzyskana :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 sierpnia 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
wybrane 29 sierpnia 2015 przez Shiro
 
Najlepsza

http://gajdaw.pl/gimp/

https://share.opera.com/05234699641c46f990bbd3e0b81a8fe1 Na stronie pcformat nie da się tego normalnie znaleźć, tylko trzeba przeszukiwać dział artykuły, a czasami części są nie po kolei, więc udostępniłem moje zakładki. Od czasu do czasu dają nową część. Na samym dole pierwszy, na górze ostatni, jak ci się podoba, to sobie zapisz, każdą część w zakładkach, bo po 14 dniach link wygaśnie.

komentarz 29 sierpnia 2015 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Dzięki co prawda używam chroma a nie opery ale zapisłem sobie zakładki dzieki
+1 głos
odpowiedź 29 sierpnia 2015 przez niezalogowany

Hm, to ja GIMP-a się nauczyłem robiąc tutoriale (bo tak pani na informatyce kazała i mi się spodobało, to w domu jeszcze sobie parę zrobiłem i dostałem ładne ocenki ;D) ze strony http://www.gimpuj.info/ Najeżdżasz myszką na zakładkę "Tutoriale" i wybierasz np. "Efekty tekstowe" jak na początek. Znaczy się, to ja tak zaczynałem, ale jak chcesz tutoriale omawiające ogólnie GIMP-a, co robi to, a co robi to, a co zrobić żeby było tak, to znalazłem na tej samej stronie parę tutoriali. Zjeżdżasz odrobinkę myszką, jest napis "GIMP (GNU Image Manipulation Program)", niżej jest napis "Funkcje programu", a jeszcze troszkę niżej jest "Więcej informacji". I tam masz:

  1. W pierwszym linku 2 video tutoriale
  2. W drugim masz dokładniejsze opisanie GIMP-a, jego interfejsu, różne efekty i ogólnie obsługa.
  3. FAQ - nie musisz czytać, jak nie zamierzasz się rejestrować na forum ;)
  4. To sobie obejrzyj na koniec, bo to są po prostu tutoriale, które sprawdzają to, czego się nauczyłeś, dają różne pomysły do użycia GIMP-a.

No, to tyle znalazłem, dzięki temu możesz szybko i łatwo się nauczyć GIMP-a ;)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 276 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2021 w Grafika i multimedia przez norbertc Początkujący (410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,095 wizyt
pytanie zadane 29 września 2020 w Grafika i multimedia przez Amunius Początkujący (280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 101 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...