• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

strona www pasek nawigacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
134 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Abbadon1987 Nowicjusz (120 p.)
Witam wszystkich serdecznie pisze do Was ponieważ mam pewien kłopot z tworzeniem strony internetowej i od kilku dni nie mogę sobie z tym poradzić mianowicie pragnę stworzyć coś w rodzaju zakładek mianowicie Strona główna, Cennik, Moja oferta aby ułatwić życie ludziom wchodzącym na moją stronę lecz gdy robię owe skróty nie mam możliwości wyboru do którego wątku na stronie ma mnie przekierować ponieważ wszystko mam pod jednym kliknięciem może potraficie mi pomóc aby każda jedna kategoria była osobno pozdrawiam i życzę miłego weekendu
1
komentarz 20 listopada 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Co masz na myśli przez:

gdy robię owe skróty nie mam możliwości wyboru do którego wątku na stronie ma mnie przekierować ponieważ wszystko mam pod jednym kliknięciem

?

Pokaż kod, to łatwiej będzie zrozumieć problem.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 listopada 2021 przez Oskarejro Obywatel (1,220 p.)

Może navbar(link) w HTML i CSS?

komentarz 20 listopada 2021 przez Abbadon1987 Nowicjusz (120 p.)
dziękuję bardzo sproboje może coś da :)
komentarz 20 listopada 2021 przez Abbadon1987 Nowicjusz (120 p.)
już sobie poradziłem ale dziekuje bardzo za pomoc temat do zamknięcia
0 głosów
odpowiedź 21 listopada 2021 przez NoteDS Użytkownik (560 p.)
a co myślisz o zbudowaniu strony na naprz. bootstrapie (getbootstrap.com)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 155 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez Iei Obywatel (1,950 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 342 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2021 w HTML i CSS przez bkmac Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 220 wizyt

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...