• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

współpraca przy tworzeniu strony internetowej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
395 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2021 w Sieci komputerowe, internet przez xPUSTYx Użytkownik (740 p.)
przywrócone 19 listopada 2021 przez xPUSTYx

Witam. Tworzę obecnie stronę internetową pod tytułem " Polska Gospodarka " której zdjęcia zamieszczam w opisie. Udostępniam na niej artykuły na trzy tematy: Gospodarka, Technologia oraz Nauka.

 

Poszukuję pisarza chętnego do nawiązania współpracy, miałaby ona polegać na tym że Ty mi dajesz swoje artykuły oraz wyrażasz zgodę że będę mógł je umieszczać na mojej stronie na jeden z tych tematów a w zamian za to ja na mojej stronię umieszczę kontakt do Ciebie oraz rozpowszechnię Twoje prace.

 

Kim jestem i co robię.

Mam na imię Damian, 21 lat i mieszkam w Warszawie, tworzę stronę internetową oraz uczę się tworzenia gier i poszukuję osoby chętnej do nawiązania współpracy w wymianie artykułów za pewnym porozumieniem. Jeśli Ty również jesteś chętny do nawiązania współpracy daj mi znać w komentarzu a ja się z Tobą skontaktuję :)

1
komentarz 19 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)

czy ja dobrze rozumiem, płacisz  w postaci możliwości "udostępnienia" czyjegoś tekstu na swojej stronie która nie jest popularna, nie obsługuje SEO i generalnie nie jest na licencji? :D 

 rozpowszechnię Twoje prace

 trzeba najpierw do tego mieć podstawowe możliwości 

komentarz 19 listopada 2021 przez xPUSTYx Użytkownik (740 p.)
tylko że gdy już nabędę odpowiednią ilość artykułów wtedy moja strona stanie się popularna
2
komentarz 19 listopada 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
To wtedy szukaj chętnych. Póki co stoisz jak "polski ład".
2
komentarz 19 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)

@xPUSTYx, możesz mieć milion artykułów a popularności nie uzyskasz ;] nie tak działa algorytm, więc bez odp. wkładu finansowego nie licz nawet na pozycje w wyszukiwarce 

1 odpowiedź

+5 głosów
odpowiedź 20 listopada 2021 przez Darki Obywatel (1,960 p.)
Cześć. Nie chcę Cię krytykować, a dać Ci bardziej coś do zrozumienia. Sam prowadzę stronę internetową tylko, że ja robię to czysto hobbystycznie. Pisanie artykułów zajmuje mi cały mój wolny czas. Ty chcesz aby ludzie pisali artykuły i za darmo umieszczali je na twojej stronie. Niestety to abstrakcja i każdy kto prowadzi stronę Ci to powie.

ALE

Jeżeli potrafisz robić strony internetowe i choć trochę umiesz tworzyć gry może to jest odpowiedni temat na materiał do twojej strony gdzie autorem artykułów na samym początku będziesz Ty?

Zrobisz jak uważasz, życzę powodzenia.
1
komentarz 20 listopada 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
W samo sedno kolego.
komentarz 21 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
dokładnie, też myślę "współpraca" to tutaj nietrafione słowo.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Verti Nowicjusz (160 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,484 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 170 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2022 w Nasze projekty przez Meib Nowicjusz (120 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,478 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...